Eskiden oynanılan iki Marvel oyunun adı nedir?

Abdullah ekber

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, geçmişte oynadığım iki oyunun adını hatırlayamıyorum ve yardımınıza ihtiyacım var. İlk oyun, bir Marvel oyunuydu ve karakterleri birleştirip özelleştirebiliyorduk. Örneğin, Spider-Man'in sağ kolunu Thor'un koluna, sol kolunu Groot'un koluna dönüştürebiliyorduk. İkinci oyun ise stratejik bir oyundu ve sapanla goblinleri kulelere fırlatarak insanların kulelerini yıkıyorduk. Oyunun adını hatırlayan var mı?

Merhaba arkadaşlar, geçmişte oynadığım iki oyunun adını hatırlayamıyorum ve yardımınıza ihtiyacım var. İlk oyun, bir Marvel oyunuydu ve karakterleri birleştirip özelleştirebiliyorduk. Örneğin, Spider-Man'in sağ kolunu Thor'un koluna, sol kolunu Groot'un koluna dönüştürebiliyorduk. İkinci oyun ise stratejik bir oyundu ve sapanla goblinleri kulelere fırlatarak insanların kulelerini yıkıyorduk. Oyunun adını hatırlayan var mı?
Arkadaşlar kusura bakmayın başlıkta hata yapmışım iki Marvel oyunu değil iki oyun olacak,sadece birinci oyun Marvel oyunu.

Son düzenleme:

Arkadaşlar kusura bakmayın başlıkta hata yapmışım iki Marvel oyunu değil iki oyun olacak, sadece birinci oyun Marvel oyunu.

Hocam fırlatmalı Angry Birds Marvel'ın şey olması lazım Marvel Ultimate alliance 3 umarım yardımcı olmuştur.

Yeni konular

Geri
Yukarı