Essential amino asit içeren protein tozları var mı?

zetnikov

Hectopat
Daha fazla  
Özellikle Türk olanlardan bahsediyorum sadece Hardline hıpro (izole) whey ve supllementlerin izolesinde gördüm başka tozlarda yok mu acaba? Mesela big joy classic de var mıdır?

Whey protein tozlarının tamamında esansiyel amino asitlerin hepsi yeterli miktarlarda vardır. (Lösin, İzolösin, Valin, Metiyonin, Lizin, Triptofan, Treoin ve Fenilalanin)

Whey protein tozlarının tamamında esansiyel amino asitlerin hepsi yeterli miktarlarda vardır. (lösin, izolösin, valin, metiyonin, lizin, triptofan, treoin ve fenilalanin)

Evet baktım hocam ama benim anlamadıgım neden sadece BCAA yazıyor kutularında esansiyel var diye belirtmiyorlar. Bazılarında yazıyor cok nadir. İçerigini okumasam bilemem yani.

Evet baktım hocam ama benim anlamadıgım neden sadece BCAA yazıyor kutularında esansiyel var diye belirtmiyorlar. Bazılarında yazıyor cok nadir. İçerigini okumasam bilemem yani.
Yani ürünlerde esansiyel amino asit arayan kişilerin zaten bu amino asitleri bildiklerini de varsayıyor olabilirler. Bana göre bcaa belirtilmesi de biraz gereksiz zaten içerisinde BCAA olmayan whey de olamaz haliyle doğanın kanunu bu. Sen güvendiğin bir markadan aldığın sürece hiç sorun yok.

Yani ürünlerde esansiyel amino asit arayan kişilerin zaten bu amino asitleri bildiklerini de varsayıyor olabilirler. Bana göre BCAA belirtilmesi de biraz gereksiz zaten içerisinde BCAA olmayan whey de olamaz haliyle doğanın kanunu bu. Sen güvendiğin bir markadan aldığın sürece hiç sorun yok.

Çok yardımcı oldun teşekkür ederim.

Geri
Yukarı