Rehber Etab-5 Kurumsal Cihaz Yönetimini Kaldırma ve Google Play Yükleme

bu sefer de o hatayi vermiyo o kadar bekliyorum
boş boş bekliyo

olmuyo

yaptım dediklerinizi hatayı verdikten sonra tıkladım ses kısma falan filan hepsini yaptım fakat olmadı başka bi yol bulsak ve yapan arkadaş nası yaptığını anlatsa

Diğer tüm Eba uygulamalarını.
Onların zararsız olduğu düşünülerek dokunulmamıştı sanırım.

bu sefer de o hatayi vermiyo o kadar bekliyorum
boş boş bekliyo

olmuyo

yaptım dediklerinizi hatayı verdikten sonra tıkladım ses kısma falan filan hepsini yaptım fakat olmadı başka bi yol bulsak ve yapan arkadaş nası yaptığını anlatsa
Recovery olarak burdakini kullan.

[RECOVERY][STABLE] TWRP 2.8.5.0 2015.11.22 - Turkdevs - Türkiye Android Geliştiricileri Topluluğu

Abi bana acil yardım lazım lütfen !! e tab 5 root attım sonra rootuu kaldırdım fakat eski haline döndürmem için mebin verdiğinde olan system dosyası lazım nerden bulabilirim ya da sen de var mı lütfen yardım et ??

Ben bunlari yaptim ve google play store yuklendi bilgisayar hocamiz tabletler akilli tahtaya baglanacak diyor kurumsal cihazin olmamasi sorun olurmu veya nasil geri yuklenir.... ACİL CEVAP

Ben bunlari yaptim ve google play store yuklendi bilgisayar hocamiz tabletler akilli tahtaya baglanacak diyor kurumsal cihazin olmamasi sorun olurmu veya nasil geri yuklenir.... ACİL CEVAP
Bilmiyorum.

Bu yaptığımız işlemi geri düzeltebiliyor muyuz ? Ben bu işlemi yaptım geri almak istiyorum bir yolu var mı ?
Evet var. Etab 5 Stock ROM yüklersen ilk aldığın günkü gibi olur.
[REHBER] Etab-5 Stock ROM Yükleme

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı