Çözüldü ETS 2 'bellek şu olamaz read' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Klaizee

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
800MHz CL 5 4GB
Ekran kartı
AMD Radeon HD6450
Anakart
MSI MS-7529 ver1.6
İşlemci
Intel Core 2 Quad Q9650
Yaklaşık 2 saat önceye kadar sorunsuz oynuyordum daha sonra kargodan yeni aldığım Snopy v5h direksiyon seti geldi. Driverlarını kurup oyunu açtım. Yükleme ekranında bu hatayı verip oyun kapanıyor.

1643742638410.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 2 saat önceye kadar sorunsuz oynuyordum daha sonra kargodan yeni aldığım Snopy v5h direksiyon seti geldi. Driverlarını kurup oyunu açtım. Yükleme ekranında bu hatayı verip oyun kapanıyor.

Eki Görüntüle 1291749

Windows güncellemelerini denetleyip varsa güncellemelerinizi yapıp tekrardan deneyebilir misiniz?

Windows güncellemelerini denetleyip varsa güncellemelerinizi yapıp tekrardan deneyebilir misiniz?
Win 10 21H1 Sürümü var. Pro Lite versiyonda güncellemeler devre dışı.
Oyun dosyalarını doğrula sonra yönetici olarak başlat.
2 3 Kere yaptım.İlk seferde ek olarak dosya da indirdi.Daha sonra gine açılmadı.Sildim tekrar yükledim gine açılmadı.Safe Mode da çalıştırdım gine olmadı.

İşletim sistemi kaynaklı bir sorun olabilir, Lite kullanmanızı önermem şahsen.
Normal versiyonda oyun oynayamıyorum.Dropdan geçilmiyor ve bu sistemi 1 yıldır falan kullanıyorum hiçbir sorun yoktu.(1 yıldır derken güncelleme geldiğinde USB ile kendim güncelliyorum.)

Yeni konular

Geri
Yukarı