ETS 2 hangi DLC alınmalı?

venom94

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
ETS 2'de iskandinav haritasını almak istiyorum sizce onu mu almalıyım? Daha önce hiç DLC almadım. Ayrıca YouTube için içerik üreteceğim o yüzden farklı yollar olsun istiyorum. Araba Vs'de alınıyor mu bu konu hakkında desteklerinizi bekliyorum.

Bence iskandinav en iyisi ondan sonra going East, going to the Black Sea ve Italia DLC alınmalı. Eğer daha sonra para kalırsa Vice la de France DLC de bakılabilir. Road to the Baltic Sea da olursa tüm harita DLC paketleri tamamlanmış oluyor.

Scandinavia, Vive la France haritalarını önerebilirim. Eğer çok gişe olması sinirinizi bozmuyor ise West Balkans haritasını da öneririm. İstanbul'a gitmek isterseniz ise Road to Black Sea haritası tam sizlik. Gün sonunda bütün haritaları alırsanız ProMods bu haritaların üstüne daha geniş bir harita sunuyor.

Yıllar önce çok ucuz fiyatlara bunları almıştım, oyun dolu dolu olmuştu. İçerik üreticisi için güzel olabilir bence. Arkadaşım sıfır bir ETS aldı çok boş geldi oyun bana, bunların fiyatlar çok artmamışsa almanızı öneririm.

1713646808700.png

1713646813904.png

Yıllar önce çok ucuz fiyatlara bunları almıştım, oyun dolu dolu olmuştu. İçerik üreticisi için güzel olabilir bence. Arkadaşım sıfır bir ETS aldı çok boş geldi oyun bana, bunların fiyatlar çok artmamışsa almanızı öneririm.

Eki Görüntüle 2174220

Eki Görüntüle 2174221
Fiyatlar bayağı artmış hocam DLC'lerin hepsi ile sanırım 300 liralık oyun 700 lira gibi bir fiyata denk geliyor.

ETS 2'de iskandinav haritasını almak istiyorum sizce onu mu almalıyım? Daha önce hiç DLC almadım. Ayrıca YouTube için içerik üreteceğim o yüzden farklı yollar olsun istiyorum. Araba Vs'de alınıyor mu bu konu hakkında desteklerinizi bekliyorum.

Bence balkan DLC'sini al Türkler Türkiye'de geçen bir oyunu çok sever, beğenir, ilgi duyarlar.

Mümkünse tüm harita DLC'leri alınmalı. Hepsine para yetmiyorsa haritada içeriden dışarıya veya eskiden yeni çıkana doğru takip edilerek alınabilir.

Çekirdek oyundaki haritadan kara yoluyla direkt erişilemeyecek veya çok kısıtlı güzergaha sahip bazı DLC bölgeleri var. Onlardan önce arada kalan bölgelere öncelik verilmeli. Mesela;
Iberia'dan önce Viva La France,
Road to Black Sea öncesinde Going East,
Beyond the Baltic Sea öncesinde Going East ve/veya Scandinavia(mümkünse her ikisi),
Son olarak çok önemli değilse de West Balkans öncesi Italia ve Going East mantıklı olabilir.

Ben şahsen tekil olarak ele alırsam Scandinavia ve Italia bölgelerini çok sevdim. Sadece bir DLC ile yetineceksen bu ikisine öncelik ver. İçlerinde bence en kötüsü Going East ama mantıken ele alındığında diğer DLC bölgelerine ve birbirleri arasında erişim için en önemlisi oluyor. Hatta son çıkan Balkan paketine kadar Road to Black Sea için Going East mecburiyet idi.

Aşağıdaki haritaya bakarsan daha iyi anlarsın demek istediğimi. Daha sonra yük türlerini arttıranlara bakabilirsin. Şahsi görüşüm olarak High Power > Heavy Cargo >Special Transports şeklinde sıralayabilirim. Bunların üçü bir arada olan paketi hesaplıya gelebilir. Haritalarda da alt paketler mevcut. Son olarak keyfine göre modifiye DLC'lerine bakabilirsin. O tarafta bir sürü çer çöp ve ederinden pahalıya satanlar var. Cabin Accessories bence en güzeli.
yj570en7feub1.jpg

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı