Steam ETS 2 motor sesleri modu çalışmıyor

CyHan_Atalay

Femtopat
Daha fazla  
Ben Scania RJL (abone olduğum Steam modu) modeli için başka bir mod, yani herhangi bir V8 motor sesi moduna abone oldum. Fakat modu oyun içi olarak aktif ettiğimde çıkması gereken sesi bırakın, bir şekilde "bug" olup Scania tırımın motor sesi kayboluyor birdenbire. Bildiğiniz tırdan bu safer hiçbir şekilde motor sesi çıkmıyor. Bu safer bir tane daha başka motor sesi moduna abone oldum, o mod da stock Scania motorlarının seslerini değiştiriyor, ama o modu da inaktif ettiğimde Scania tırın sesi gidiyor yine...
Bu "motor sesi" modlarını nasıl iyi bir şekilde çalıştırabilirim? Bu arada Steam'de abone olduğum modları ve internetten indirdiğim modları oyun içi "Mod Yöneticisi" kısmında en iyi şekilde sıralıyorum. Mesela, ilkten sonra doğru bir şekilde modları sıralıyorum (ses modları, grafik/hava durumu modları, fizik modları, modifiye parçaları modları...).

Eğer çok sıkıntılıysan mod kullanmadan direkt olarak kendi SFX'ini kullanmayı tercih ederim.

Ses modlarını aktif edin, oyuna girin ve oyundaki sesler gitmişse çıkıp tekrar girin. Ben ses modu kurduğumda ilk başta çalışmıyordu çıkıp tekrar girinci düzeliyordu.

Çıkmak derken, ETS 2'nin sadece giriş ekranına mı yoksa oyunu direkt baştan mı başlatayım? Hazır yakalamışken sorayım vallah illallah ettirdi beni bu ses modları :D

Çıkmak derken, ETS 2'nin sadece giriş ekranına mı yoksa oyunu direkt baştan mı başlatayım? Hazır yakalamışken sorayım vallah illallah ettirdi beni bu ses modları :D
Hocam ses modunu aktif hale getirin oyuna girin sesler çalışmıyorsa komple oyunu kapatın sonra tekrar girin.

Hocam ses modunu aktif hale getirin oyuna girin sesler çalışmıyorsa komple oyunu kapatın sonra tekrar girin.
Yaptım fakat sadece giden sesi geri getirdi. V8 sesi yine aynıydı. Sanırsam mod'ta bir sıkıntı var. Çünkü alt tarafı atölye modu. Modu ben değil sistemin kendisi oyunu entegre ediyor ama o haldeyken bile ne oluyorsa çalışmadı gitti :d Teşekkür ederim bu arada

Yeni konular

Geri
Yukarı