ETS 2 MP sunucusuna girilmiyor

• Konuyu başlatan Shone
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 166

Shone

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Oyunun ve MP'nin güncel sürümlerini indirdim. Güncellemeleri ve dosyaları doğruladım. Bu adımları uygulamama rağmen sunucuyu seçiyorum (görsel 1), beni normal offline moddaki ekrana atıyor (görsel 2). Beni offline modda ki ekrana atıyor oyun buradan sonra devam edemiyorum bir türlü.

Dosya Ekleri

• GİRİŞ.jpg
    GİRİŞ.jpg
    555 KB · Görüntüleme: 17
  • HATA.jpg
    HATA.jpg
    232,7 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Oyunun ve MP'nin güncel sürümlerini indirdim. Güncellemeleri ve dosyaları doğruladım. Bu adımları uygulamama rağmen sunucuyu seçiyorum (görsel 1), beni normal offline moddaki ekrana atıyor (görsel 2). Beni offline modda ki ekrana atıyor oyun buradan sonra devam edemiyorum bir türlü.

Oyuna devam et dediğin de bir şey diyor mu? Normal de girmesi lazım oyuna devam et dediğin de.

Offline moddaki ekran değil o ekrandan giriliyor zaten girmeyi denediniz mi?

Hızlı yolculukta yoğun olmadığı yerlere giderek deneyin. Bir de oyunda akşam olduğunda 15 saniye içinde farları yakmazsan kicklenirsin.

Oyuna devam et dediğin de bir şey diyor mu? Normal de girmesi lazım oyuna devam et dediğin de.
burdan sonra normal kayıtlı oyunuma devam ediyor. online ile ilgili bir bağlantıya girmiyor

Offline moddaki ekran değil o ekrandan giriliyor zaten girmeyi denediniz mi?
denedim hocam normal kayıtlı oyunuma giriyor

Hızlı yolculukta yoğun olmadığı yerlere giderek deneyin. Bir de oyunda akşam olduğunda 15 saniye içinde farları yakmazsan kicklenirsin.
daha önce oynadım hocam kuralları biliyorum o yüzden dikkat ediyorum ama sunucuya hiç giremiyorum bile burdan devam et dediğim zaman normal kayıtlı oyunuma atıyor beni

Buradan sonra normal kayıtlı oyunuma devam ediyor. Online ile ilgili bir bağlantıya girmiyor

Denedim hocam normal kayıtlı oyunuma giriyor

Daha önce oynadım hocam kuralları biliyorum o yüzden dikkat ediyorum ama sunucuya hiç giremiyorum bile buradan devam et dediğim zaman normal kayıtlı oyunuma atıyor beni

Altta offline falan yazıyor mu?

Geri
Yukarı