ETS 2 Sürüm bilgisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Scarheart

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
ETS 2'yi yeni oynamaya başladım. Mediagetten rastgele indirdim. Bu oyunun sürümleri varmış birsürü.

• Bnmkinin sürümünü nerden ögrenebilirim ?
  • Ayrıca bnmkini sürümünü yükselttigimde oynadıgım yerler sıfırlancakmı?
  • Yeni sürümlerin özelliği nedir?

Bir de oyunun modları varmış. Kış modu gibi ama yükledim herzmn karlı.. Bu kar modunun arada bi yaganı yokmu :) Kusura bakmayın çok soru sordum.

Euro Truck Simulator oyununun sürümünü açılışta görebilirsiniz. Şuan için son sürüm 1.8 di sanırım. Güncellemeleri oyunun kendi sitesinden indirebilirsiniz. Güncelleme yaptığınızda oyundaki kayıtlı veriler silinmez. Misal format atacaksınız belgelerim klasöründeki kayıtlı oyun klasörünü kopyalayıp formattan sonra aynı yere yapıştırıp sorunsuz kullanmaya devam edebilirsiniz. Kar moduna gelince sürekli yağan kar modu görmedim ama, belki daha detaylı aranırsa bulunabilir. Yeni sürümlerin oyuna katkıları ise yeni eklenek özellikler veya oyunun grafiklerinde iyileştirme olabilir. Mesela sürümü hatırlamıyorum ama yeni güncellemeyle beraber Scania Streamline' ın oyuna eklenmesi gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Sürümünüzü profil seçerken al tarafta yazar.
2. Güncelledikten sonra tırınız ana garaja gönderilir ve işiniz varsa ceza kesilmeden iptal edilir.
3. Yeni sürüm oyunu geliştirme amaçlıdır zaten daha önceki sürümdeki hatalar giderilir

Teşekkürler. Peki bu yeni sürümlerde yeni haritalar,yeni tırlar filan var mı? Kullandığınız güzel modları söylerseniz sevinirim. :)

Yeni Sürümlerde yeni tırlar haritaya yeni yerler ekleniyor falan tabi her yeni güncellemede yeni tır haritaya eklenti gibi yenilik gelmek zorunda değil.
Kullandığım modlar şunlar tevsiyem hiç kullanmayın bazen sorun yaratıyorlar
ŞÖFÖRE BIYIK :D
HAVALI KORNA
TSM MAP
DAHA FAZLASI İÇİN Türkiye Simulasyon Oyunları Merkezi

Süspansiyon modu olmazsa olmaz. Bence oyundaki tırı tır yapan şey süspansiyonu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Korsan olduğu sürece yeni sürümleri oynayamazsın.

Galiba bendeki sürüm 1.7.1. En son sürümünün linki var mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı