ETS 2'de Road to The Black Sea DLC'si ile Türkiye'ye teslimat yapılabiliyor mu?

canvyni

Femtopat
Daha fazla  
ETS 2 için Road to The Black Sea DLC'sini aldım ama Türkiye'ye teslimat gözükmüyor. Haritayı tamamen keşfetmediğimden olabilir mi? Neden acaba bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Doğuya yolculuk dlcsini aldınız mı hocam?

Eğer Going East DLCsi yoksa direkt gidemiyorsunuz. Çevrimiçi garaj satın almalısınız ve kendi çekicinize sahip olmalısınız. Eğer DLC varsa uzun yol yaparak TR sınırlarına yavaş yavaş gelebilirsiniz. Ben öyle yaptım.
Örneğin Almanyadan başladınız A noktasından B noktasına geldiniz, ardından C veya D noktasına kadar gideceksiniz. Sonrasında oradan da E veya F. Sürekli yeni keşfettiğiniz yerlerden Tr sınırına yaklaşacaksınız öbür türlü olmuyor.

Doğuya yolculuk DLC'sini aldınız mı hocam?

Eğer going east DLC'si yoksa direkt gidemiyorsunuz. Çevrimiçi garaj satın almalısınız ve kendi çekicinize sahip olmalısınız. Eğer DLC varsa uzun yol yaparak TR sınırlarına yavaş yavaş gelebilirsiniz. Ben öyle yaptım.
Örneğin Almanya'dan başladınız a noktasından b noktasına geldiniz, ardından C veya D noktasına kadar gideceksiniz. Sonrasında oradan da e veya F. Sürekli yeni keşfettiğiniz yerlerden TR sınırına yaklaşacaksınız öbür türlü olmuyor.

Diğer arkadaşa anlattığım gibi profil sıfırlayıp Türkiye'yi seçtim doğu DLC'si yok.

Going east DLC'si mevcut mu?

Değil diğerlerine dediğim gibi profil sıfırlayıp TR seçtim.

@SebastianRaikkönen @Brqq @Heimlich @Soraka Kajmer @Paul Walkers yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Road to Black sea DLC'sini bende almayı düşlünüyorum güzel mi?

Yani size kalmış ama farklı yerler olsun ülkem olsun diyorsanız alın hemen indirimde 90 TL idi sanırım Türkiye'yi seçerseniz benim gibi ya da diğer arkadaşalrın anlattığı gibi biraz haritayı kaşfedip Türkiye'de oynayabilirsiniz ama eğer profil sıfırlamam diyorsanız ana harita TR'den uzak olduğu için doğu DLC'si de gerekebiliyor bunu da düşünün araştırın.

Geri
Yukarı