EU 4 askerlerimin morali çok hızlı düşüyor

CamelonTv

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Osmanlı oynarken askerlerim fazlada olsa az da olsa hiçbir şekilde hiçbir orduyu yenemiyorum. Askeri olarak 2.5+ yıl öndeyim. Birliğimde topçularda var, ve komutan da ama bu sorun neden oluyor çözmüş değilim. Ordum çok hızlı morali düşüp dağılıyor. Üstünlükte olsalarda olmasalarda.

Merhaba. Osmanlı oynarken askerlerim fazlada olsa az da olsa hiçbir şekilde hiçbir orduyu yenemiyorum. Askeri olarak 2.5+ yıl öndeyim. Birliğimde topçularda var, ve komutan da ama bu sorun neden oluyor çözmüş değilim. Ordum çok hızlı morali düşüp dağılıyor. Üstünlükte olsalarda olmasalarda.
Army professionalism ve Discipline düşük muhtemelen onları arttırman lazım.

Nasıl arttıracağım? Bunun hakkında bir fikrim yok açıklarsanız memnun kalırım.
Disiplin benim bildiğim kadarıyla o fikir perklerinden ve bazı olaylardan arttırılabiliyor. Ordu profesyonelliğini arttırmanın bildiğim tek yolu general almak 1 ordu profesyonelliği veriyor. Farklı yollarda vardır ancak ben sadece bunları biliyorum.

Savaş yaptığın bölgenin traitlerine bakıyor musun? Ayrıca ekonomiden sonuna kadar açık değil mi ordu ödemesi?

Tabii ki ekonomiden sonuna kadar ordu ödemesi açık. Bunu çözmüş değilim oyunun ilk başlarında çok süper ilerliyorum ama ortalarında her zaman bu durumdan dolayı batıyorum.

Disiplin benim bildiğim kadarıyla o fikir perklerinden ve bazı olaylardan arttırılabiliyor. Ordu disiplinini arttırmanın bildiğim tek yolu general almak 1 ordu disiplini veriyor. Farklı yollarda vardır ancak ben sadece bunları biliyorum.

Zaten 6 adet ordum var ve hepsinin başında komutan var. Ve ilk başta savaş fikirlerinden o dediğiniz perki sonlamıştım.

Tabii ki ekonomiden sonuna kadar ordu ödemesi açık. Bunu çözmüş değilim oyunun ilk başlarında çok süper ilerliyorum ama ortalarında her zaman bu durumdan dolayı batıyorum.

Zaten 6 adet ordum var ve hepsinin başında komutan var. Ve ilk başta savaş fikirlerinden o dediğiniz perki sonlamıştım.
Oyun içinde devlet logosunun üstünden ordu kısmına gelip ekran görüntüsü atabilir misiniz? Daha rahat anlayabiliriz o şekilde.

Oyun içinde devlet logosunun üstünden ordu kısmına gelip ekran görüntüsü atabilir misiniz? Daha rahat anlayabiliriz o şekilde.
1714646985274.png

Yeni konular

Geri
Yukarı