Euro 30 lirayı geçti

detista

Megapat
Makaleler
31
Yer
İstanbul
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haber kaynağı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haber kaynağı:

Ekran Görüntüsü (24).png

Yeniden batıyoruz, batmaya devam ediyoruz ülke zaten mültecilerle birlikte uçuruma sürükleniyor haydi bakalım oy verenler yakında ülkede iç savaş çıkarsa veya kötü bir durumla karşı karşıya gelirse kim bunun hesabını verecek? Yazıklar olsun bizi ne hale getirdiniz bize bir gençlik borçlusunuz artık hem hakkımı helal etmiyorum hem de sizi Allah'a havale ediyorum.

Hocam küsuratın bir önemi yok bence 30 TL de gitsin ülkeyi mahvettiler.

Yeniden batıyoruz, batmaya devam ediyoruz ülke zaten mültecilerle birlikte uçuruma sürükleniyor haydi bakalım oy verenler yakında ülkede iç savaş çıkarsa veya kötü bir durumla karşı karşıya gelirse kim bunun hesabını verecek? Yazıklar olsun bizi ne hale getirdiniz bize bir gençlik borçlusunuz artık hem hakkımı helal etmiyorum hem de sizi Allah'a havale ediyorum.

Hocam küsuratın bir önemi yok bence 30 TL de gitsin ülkeyi mahvettiler.
30'a dayandı demek daha doğru olur.
Onu boş ver de yandaki sekmelere baksana.😀

Sorun değil 2015 de yapamadıklarını ekonomi ile yapmaya çalışıyorlar. İsterse 50 TL olsun.

Hadi bir 25 kuruş daha...
1690554950107.png

29.75'te niye durduk yere milleti korkutuyorsunuz? 30 olmamış.

Şimdi PC'yi kapatıp usulca 7TL ye ekmek almaya gidin

Yeni konular

Geri
Yukarı