Evcil hayvan besliyor musunuz?

Hangi hayvanı besliyorsunuz ?

• Tavşan

Oy: 0 0,0%
  • Küçük Tatlı Su Kaplumbağası

• Sürüngen hayvanlar

• Diğer (Aşağıda belirtin.)

• Oy verenlerin toplamı
    54
  • Anket kapandı .
Şimdi sokakta bulduğum bir yavru kedi bir de 2 yaşında kedi besliyorum. Önceden kaplumbağa, muhabbet kuşu, civciv, balık ve başka birkaç kedi daha beslemiştim. Maalesef hepsinin sonu aynı oldu :(. Yapabileceğim bir şey yok tabii ki hayvanlar bizden az yaşıyor.

Kılsız Rus Finosu var bende. Beyaz ağır basıyor renk kısmında. Tam bir köpke.

6 Aylıkken bize gelen goldendoodle cinsi köpeğimi 18 sene besledik. 2018 yılında yaşlandığı için vefat etti. Veterinere götürdüğümüz zaman 18 yaşında dediğimizde bir köpeğin bu kadar uzun süre yaşaması mucize siz bu hayvanı sevgi ile yaşatmışsınız demişti onu çok özlüyorum ama yeni bir köpek alacak ve onunda üzüntüsünü yaşayacak kadar sağlam bir psikolojim olmadığı için şu anda beslemiyorum.

Doğrudur bahçemde bir canavar "Cane Corso" besliyorum.
Bu 11 aylık olduğu hali. Şuan 19 aylık bir aslan.
IMG_20191110_102716.jpg

IMG_20191110_102718.jpg

Telefondan yazmiyorum yazamam da. Bilgisayardan yapamam. Denedim pek basarili olmadi. Resim de goruldugu gibi klavye. Kirliliginin kusuruna bakmayiniz. Az once bir konu paylastim. Nokta,buyuk harf ve ab duzelt butonlarina bastim pek yardimci olmadilar gibi. Ornegin ihtiyacim olan "sikliyorum" kelimesini 'şıklıyorum' kelimesine cevirecek bir program. Umarim bu imla olaylarin dan ban yemem.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-08-07 at 08.29.16.jpeg
    WhatsApp Image 2020-08-07 at 08.29.16.jpeg
    97 KB · Görüntüleme: 44
Beyaz bir hemşehri kedim var. Ankara kedisi, fotoğrafını buraya bırakayım:
15967793265891809802362511215127.jpg

Ben söyleyeyim; Nasil değil Nasıl, yapmisim değil yapmışım, anlamadim değil anlamadım, cümle soru cümlesi olmadığı için soru işareti yanlış olur, uyari değil uyarı, puani değil puanı, yemisim değil yemişim, duzenlemis değil düzenlemiş, ustune değil üstüne, nerde değil nerede, yapmisim değil yapmışım, anlatirmisin değil anlatır mısın(soru ekleri ayrı yazılır) , lutfen değil lütfen ve soru cümleleri nokta ile değiş soru işareti ile biter. Neredeyse hepsi hatalı.
Mobilden girildiyse eğer "Nasıl" yerine "Nasil" yazmak uyarı sebebi değil.

Ben söyleyeyim; Nasil değil Nasıl, yapmisim değil yapmışım, anlamadim değil anlamadım, cümle soru cümlesi olmadığı için soru işareti yanlış olur, uyari değil uyarı, puani değil puanı, yemisim değil yemişim, duzenlemis değil düzenlemiş, ustune değil üstüne, nerde değil nerede, yapmisim değil yapmışım, anlatirmisin değil anlatır mısın(soru ekleri ayrı yazılır) , lutfen değil lütfen ve soru cümleleri nokta ile değiş soru işareti ile biter. Neredeyse hepsi hatalı:D
Dostum bu yazım hatası değil ki? Anlamıyor musun? Anlama zorluğun mu var yoksa? "ı" yerine "i" kullanmak, "ş" yerine "s" kullanmak yasak değil, kuralları okumadığın aşikar ve okumadığın halde insanları azarlıyorsun. Klavye düzeni farklıdır, farklı çeşit klavye kullanıyordur, telefondan giriyordur. İnsanları forumdan senin gibiler soğutuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı