Everest Rampage Tinker Mekanik Klavye Hakkında Bilgi

Samet Safa Sert

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar kolay gelsin herkese. İyi günler bir sorum olacaktı. Şu an ben g105 kullanıyorum fakat mekanik klavyeler aşırı hoşuma gidiyor özellikle blue switchliler. Klavyemi değiştirmek istiyorum. Letgo uygulamasından şuanki kullandığım klavyeyi satışa çıkarttım eğer alırlar ise elimdeki parayla g105'ten gelen parayı birleştirip mekanik klavye almak istiyorum. Piyasaya baktım biraz blue switch olupta fiyatı çok uçuk olmayan ve Türkiye'de bulunan çok az ürün var. Tasarım olarak çok hoşuma giden ama internettte hakkında hiçbirşey bulamadığım Everest Rampage Tinker hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ? Sizce alınabilir bir klavye mi o fiyata alternatif önerir misiniz ? Oyun olarak League of Legends oynuyorum CS.GO oynuyorum ve sürekli olarak 10fastfingers sitesinden insanlarla kapışıyorum. Lütfen yardımcı olun. Alırsam nerden almalıyım ben şurdan almayı düşünüyorum.
Everest Rampage Tinker Siyah USB Aydınlatmalı Gaming Pro Q Fiyatı
Bilgisayar_17384680.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada sosyaldekilerin ilgilenmesiyle klavyeyi almaya karar verdim şuan yukarda bahsettiğim klavyeden yazıyorum. Sorusu olan olursa bana ulaşabilir. Başlık aciliyet içeriyor diye ban yedim bu arada hemen cevap veremedim kusura bakmayın. Neresi aciliyet gerektiriyorsa anlamadım tam olarak neyse iyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı