Evkur'da elden taksit var mı?

OSAYİSAMUEL

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Arkadaşım bir monitör alacak ama bütçesi anında o parayı vermeye yetmiyor. O yüzden taksitle almayı düşünüyor bize de konuyu açınca elden taksit olduğunu hatırlıyor gibiydim ve öyle söyledim. Ama emin olamadık bilen varsa aydınlatabilir mi? Evkur elden taksit imkanı sunuyor muydu? Yani direkt mağazaya gidip oradan taksiti yatırabiliyor muyduk?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet sunuyor. Mağazaya gidip taksitlendirebilirsin. Fakat Evkur biraz fazla faiz bindiriyor ya. Yine de tercih sizin.

Arkadaşım bir monitör alacak ama bütçesi anında o parayı vermeye yetmiyor. O yüzden taksitle almayı düşünüyor bize de konuyu açınca elden taksit olduğunu hatırlıyor gibiydim ve öyle söyledim. Ama emin olamadık bilen varsa aydınlatabilir mi? Evkur elden taksit imkanı sunuyor muydu? Yani direkt mağazaya gidip oradan taksiti yatırabiliyor muyduk?

Arkadaşının acelesi yoksa evkura yüksek fiyattan alacağına birkaç ay biriktirip uyguna almak daha mantıklı.

Taksit sayısı yüksek olsun diyorsanız alabilirsiniz. Yoksa normal kredi kartından 3-5 taksitle satan firmalar var az komisyonlu.

Peki elden taksit için sözleşme falan vardır kesin. Herkes elden taksit yapabiliyor mu? Yoksa belirli şartları karşılamak mı gerekiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı