Excalibur G770 satışı ve yeni sistem için bütçe planı

Arthurfanımss

Yoctopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm öncelikle bu sene LGS sınavına gireceğim ondan sonra bir sistem toplayacağım şu anda Excalibur G770 Intel i5 GTX 1650 Ti var ve bu bana yetersiz geliyor öncelikle bu PC'yi ben kaça satabilirim bu 1. sorum.

2. sorum ise bu PC fiyatı dışında monitör ve ekipmanlar dahil (klavye kulaklık mouse) PC'nin gelecek parası dışında 50 k gibi bir bütçe var %80 oyun %20 YouTube kod yazma cart curt ama genellikle oyun oynarım. Bir de yazın çok indirim olur mu karne indirimleri cart curt.

Neyse çok boş yaptım böyle RTX açınca bu arada 2K PC yeterli olacaktır Hz'si yüksek olursa çok daha iyi olur yasım immoya kasacağız onun dışında hikayeli oyunlarda DLSS açık falan 2K Full ayarlarda mesela RDR de 100 FPS civarı alabileceğim güzel temiz mümkünse ayrı ayrı toplayabilirsiniz sevinirim.

Herhalde sizinki bunun freedoslusu. Windows lisans ücretini çıkarınca 19 küsur bin TL ediyor. Birkaç bin TL 2.el olduğundan dolayı indirirsek 17 bin TL'ye satarsınız. Tabii temiz kullandı iseniz biraz daha yükseğe satarsınız.

Benimki bunun 6ü
Herhalde sizinki bunun freedoslusu. Windows lisans ücretini çıkarınca 19 küsur bin TL ediyor. Birkaç bin TL 2.el olduğundan dolayı indirirsek 17 bin TL'ye satarsınız. Tabii temiz kullandı iseniz biraz daha yükseğe satarsınız.
Benimki bunun 60 hz li olanı ve Windows 11 Home var bende

Benimki bunun 60 hz li olanı bende birde FreeDOS değil Windows 11 Home var bende

Herhalde sizinki bunun freedoslusu. Windows lisans ücretini çıkarınca 19 küsur bin TL ediyor. Birkaç bin TL 2.el olduğundan dolayı indirirsek 17 bin TL'ye satarsınız. Tabii temiz kullandı iseniz biraz daha yükseğe satarsınız

Geri
Yukarı