Excalibur G870.1245-BFB0X-b iade edilmeli mi?

scintilla

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Dün akşam bu cihazı sipariş ettim. i5 12450H ve 4060'ı bu fiyata görünce dayanamadım. Bu özelliklerin aynısında diğer cihazlar çok daha pahalıydı. Sizce pişman olur muyum? Çok fazla Casper Excalibur karşıtı var o yüzden huzursuz oldum. Eğer kullanan varsa detaylı olarak konuşabilirsek sevinirim.

Merhaba. Dün akşam bu cihazı sipariş ettim. i5 12450H ve 4060'ı bu fiyata görünce dayanamadım. Bu özelliklerin aynısında diğer cihazlar çok daha pahalıydı. Sizce pişman olur muyum? Çok fazla Casper Excalibur karşıtı var o yüzden huzursuz oldum. Eğer kullanan varsa detaylı olarak konuşabilirsek sevinirim.
Özellikler için aşırı ucuz bence iade etme.

Ne kadar ödediniz?

32.173 TL'den 26.999'e düşmüş gözüküyordu. 4060'ı görünce dayanamadım. Kendi kasa bilgisayarım var zaten. Sadece dışarı çıkınca veya başka bir yerde kalınca veya salonda otururken falan oyun oynarım diye almak istedim. Almışken de ekran kartı iyi olsun istediğim için aldım.

32.173 TL'den 26.999'e düşmüş gözüküyordu. 4060'ı görünce dayanamadım. Kendi kasa bilgisayarım var zaten. Sadece dışarı çıkınca veya başka bir yerde kalınca veya salonda otururken falan oyun oynarım diye almak istedim. Almışken de ekran kartı iyi olsun istediğim için aldım.
Şuan o casper 29bin tl diye biliyorum Casper dışında en az 34k var 27 ya aldiysan iade etme bence. Bu arada ısı testlerini kendin yap.

Bilemiyorum Casper pek önerilecek cihazlara sahip değil ama yine de siz bilirsiniz.

Şu an o Casper 29bin TL diye biliyorum Casper dışında en az 34K var 27 ya aldiysan iade etme bence. Bu arada ısı testlerini kendin yap.

Evet ASUS TUF Gaming A15'in 4060LISI 31bin küsurdü diye hatırlıyorum ve 8 GB RAM vardı. Fiyat farkı alamayacağım kadar fazla maalesef. Bu fiyata daha iyisi var mıdır bilmiyorum. Casper'a önyargısı olanlar beni çok düşürdü bu konuda :/ sipariş verdim ama içim rahat değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı