Excalibur G870 laptop CS 2'de düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

EmirYTB0

Centipat
Daha fazla  
RAM
16GB DDR4 3200MHZ
Ekran kartı
NVIDIA GEFORCE RTX 4050 6 GB 105W
İşlemci
İ5 12450H
Merhaba herkese. Hayırlı kandiller arkadaşlar. Excalibur G870 RTX 4050 i5 12450H laptopbum var CS 2 de YT de izlediğim testlerde adamlar 200 üstü FPS alıyor ben 120 130 alıyorum nedeni nedir sizce? Garantiye yollamalı mıyım? Teşekkür ediyorum herkese şimdiden.

Merhaba herkese. Hayırlı kandiller arkadaşlar. Excalibur G870 RTX 4050 i5 12450H laptopbum var CS 2 de YT de izlediğim testlerde adamlar 200 üstü FPS alıyor ben 120 130 alıyorum nedeni nedir sizce? Garantiye yollamalı mıyım? Teşekkür ediyorum herkese şimdiden.

Excalibur Control Center üzerinden "Yüksek performans" modunu aktif etmeyi denediniz mi?

Evet hocam yine FPS'ler aynı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aldığınız değerlerde bir sorun göremedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aldığınız değerlerde bir sorun göremedim.
Yani hocam almam gereken değerler değilmi çünkü arkadaşımın lenovo loq 15 ryzen 5 7640hs işlemcisi var diğer özellikler aynı bana 180 fps alıdığını söylüyor o yüzden kafama takıldı

YT'de bahsettiğin videoyu atsana ve MUX hangi modda ayrıca sıcaklık ve wat değerleri nasıl bunlar önemli. Oyun ayarlarında Vsyc (Böyle bir ayar varmı cs2de bilmiyorum) kapalı mı ? Veya fps sınırlama gibi bir şey ?

Hocam MUX özelliği harici mod olarak seçili yani RTX 4050 kullanıyor YT de bahsettiğim ise adam Ryzen 5 7640HS kullanıyor benim işlemcim daha iyi olmasına rağmen böyle alıyorum daha çözemedim Wat değeri 70W'larda hocam ekran kartım 105w

Hocam MUX özelliği harici mod olarak seçili yani RTX 4050 kullanıyor YT de bahsettiğim ise adam Ryzen 5 7640HS kullanıyor benim işlemcim daha iyi olmasına rağmen böyle alıyorum daha çözemedim Wat değeri 70W'larda hocam ekran kartım 105w
Tamam sen o videoyu at buraya bir bakıyım. Bu arada 105W'ın 70W'ını kullanması az sanki.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı