Excalibur G911 RTX4060 QHD alınır mı?

Bütçe
25.000-35.000

Egebx

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. RTX4060'lı QHD oyun oynayabileceğim bir makine bakıyorum. Bu standartları tutturan Excalibur G911 var. Benzer özellikte başka markalar var ama en az 10-15 bin daha pahalı ve bütçem bunu almayı zar zor yetiyor. Biraz araştırdığımda RTX3060'lı modelinde ekran kartı sıcaklığının oyunlarda 85-90 derecelere işlemcinin ise 95'i zorladığını gördüm. Bazı yerlerde RTX4060 ile bu sorunun çözüldüğü yazılmış ama güvenilir bulmadım. Diğer konulardan okuduğum kadarıyla @AsilTÜRK şu anda bu cihazı kullanıyor. @AsilTÜRK ve G911'i kullanan diğer arkadaşlar özellikle oyunlardaki sıcaklık değerleri ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Genel değerlendirmenizi de yazar mısınız? Malum fiyatı yüksek insan bu paraya bir süre işini görecek bir şey almak istiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba cihazdaki tek sorun fan sesinin yüksek olması.
Boştayken de fan açık oluyor çoğunlukla. Ben 34K vermiştim şu anki fiyatı 38-39k.
Kasa kalitesi premium hissiyatı veriyor.
Yapmamı istediğiniz testler varsa atabilirim.
Buna da bakabilirsiniz;

Boştayken de fan açık oluyor çoğunlukla. Ben 34K vermiştim şu anki fiyatı 38-39k.
Buna da bakabilirsiniz;
Buna da bakabilirsiniz;
Rica etsem sistemi zorlayan bir oyunda fanlar otomatikte gpu ve cpu sıcaklık değerlerini atabilir misin
Rica etsem sistemi zorlayan bir oyunda fanlar otomatikte gpu ve cpu sıcaklık değerlerini atabilir misin

Yeni konular

Geri
Yukarı