EXVEGA Andromeda profesyonel kumaş oyuncu koltuğu alınır mı?

Bütçe
5000

Hasan Erikli

Hectopat
Yer
İzmir Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL i3-12100F 4.3GHz 4/8 Çekirdek İşlemci

ASUS PRIME H610M-E DDR4 Anakart

PALIT RTX 3060 Dual 12GB Ekran kartı

Adata XPG Gammix D30 16 GB (2x8) 3200 MHz

SHARKOON SHP650V2 650W 80+ EU Güç kaynağı

ADATA LEGEND 710 512GB M.2 2400-1000MB/s SSD
Meslek
Öğrenci
O fiyat 1 aydır öyle bence pek satmadığı için bitirmiyorlar indirimi. Ben de bunu alacaktım ama kolçaklarına çok kötü, hemen kırılıyor dediler koltuk işini rafa kaldırdım. Hawk FAB desen o parasını hak edecek bir koltuğa da benzemiyor.

O fiyat 1 aydır öyle bence pek satmadığı için bitirmiyorlar indirimi. Ben de bunu alacaktım ama kolçaklarına çok kötü, hemen kırılıyor dediler koltuk işini rafa kaldırdım. Hawk Fab desen o parasını hak edecek bir koltuğa da benzemiyor.

Ne önerirsiniz hawk future serisine bakıyorum 6700 TL.

Ne önerirsiniz Hawk Future serisine bakıyorum 6700 TL.
Metal ayaklı, süngeri fazla sert olmayan bir şeyler alın bence. Exvega aslında kötü değil gibi ama yorumlar insanı kuşkulandırıyor. Hawk FAB öneriyorlar koltuğa bakıyorsun üflesen gidecek gibi hali var. İkea Markus çok öneriliyor bu arada.

Metal ayaklı, süngeri fazla sert olmayan bir şeyler alın bence. Exvega aslında kötü değil gibi ama yorumlar insanı kuşkulandırıyor. Hawk Fab öneriyorlar koltuğa bakıyorsun üflesen gidecek gibi hali var. IKEA markus çok öneriliyor bu arada.

IKEA markus bana göre değil gibi ya bakmıştım önceden fakat. xDrive 15'li almayı düşünüyordum aslında fakat 93 kilo 180 için uygun olmaz diyen oldu sorun olmaz diyen oldu emin olamadığım için hala sipariş veremedim.

Metal ayaklı, süngeri fazla sert olmayan bir şeyler alın bence. Exvega aslında kötü değil gibi ama yorumlar insanı kuşkulandırıyor. Hawk FAB öneriyorlar koltuğa bakıyorsun üflesen gidecek gibi hali var. İkea Markus çok öneriliyor bu arada.
Deneyimlemeden yorum yapmanız çok saçma olmuş.

İndirimden 7200 TL'den 5000'e düşümüş. Bayağıdır oyuncu koltuğu arıyorum. En iyisi olarak bunun olduğunu düşündüm. Önerileriniz varsa beklerim. Bu fiyata değer mi? Yorumlarınızı bekliyorum. Hangi rengi önerirsiniz? :D
Alacağım site: EXVEGA Andromeda Profesyonel Kumaş Oyuncu Koltuğu Masaj Özellikli Gri

Kumaşı kötü alınmaz Hawk Fab veya future tercih edebilirsiniz sonuçta koltuk bir kere alıyorsunuz pişman olup sürünmenizi istemem ayrıca Hawk'ta herhangi bir sorun yaşarsanız parça gönderiyorlar.

Deneyimleyenlerin yorumlarını da baz aldım merak etme. Asla fiyatını hak eden bir ürün değil.
Katılıyorum hocam. Ürünü alan herkes ya mekanizma da ya amörtisörde sorun yaşıyor. Neymiş efendim firma gönderiyormuş ulan ben koltuğu sürekli söküp kuracaksam ha müşteri hizmetleri iyiymiş ha kötüymüş ne fark eder. O kadar uğraşacaksam da bu kadar para vermenin ne mantığı var üstüne ekle 1-2 daha git daha kaliteli şeyler al, Markus olur Zio olur.

Katılıyorum hocam. Ürünü alan herkes ya mekanizma da ya amörtisörde sorun yaşıyor. Neymiş efendim firma gönderiyormuş ulan ben koltuğu sürekli söküp kuracaksam ha müşteri hizmetleri iyiymiş ha kötüymüş ne fark eder. O kadar uğraşacaksam da bu kadar para vermenin ne mantığı var üstüne ekle 1-2 daha git daha kaliteli şeyler al, Markus olur Zio olur.
Zio da iade seçeneği bile mevcut değil.

Geri
Yukarı