F/P VDS önerisi

Brolve isimli firmayı asla önermiyorum. Sorun yaşarsınız, dolandırıcılar çünkü.
Ayazhost önerebilirim ucuza RDP VDS için.

Arkadaşlar konuda görmüş olduğunuz üzere firma sahibinin veya sahiplerinin birden fazla olan üyelikleri, mesajını reportlayıp sildirmem sonucunda hala yeni üyeliklerle kendilerini aklamaya çalışıyorlar.
Eğer Google'dan gelen kişiler gerçekten bir şeyler öğrenmek isterse diye söylüyorum.
Firmanın YS belgesi yok, onaysız. Sahibi Azerbaycanlı. Bir sorun yaşamanız durumunda asla bir muhattap bulamayacaksınız. Sahibi 2 yıl önce illegal hizmetlere hosting sağlıyordu. Bu paylaşımlı hosting hesaplarınızda blacklist IP ile karşılaşmanıza olanak sağlar.

Kullanmayın, kullandırtmayın.
Not: Hala müşterilerine yeni üyelik açtırıp yorum karşılığında hizmet sağlıyorlar sanırım. Konudaki mesajların çoğu yeni üyelere ait. Firma sahibinin nasıl biri olduğunu burdan çözün.
Bir önceki konuya yaptığınız yoruma cevabımı alıntılıyorum.
Ben kullanıcıyım ve istediğim şekilde yorum yapma hakkım mevcuttur.

Dostum bu rahat tavrından anlaşılıyor ki vds konusunda çok tecrübeli değilsin veyahut yeteri kadar tecrübeye sahip değilsin. Sana şunu söyleyeyim bir kere vds alırken çoğu kişi kendi ekonomisine yani fiyat performansına bakar. Dediğin hostingler yeteri kadar ekonomik vdsler sağlamamaktadır. Minecraft sunucu açma konularında beni belki görmüşsündür. Ben mc sunucu açma konusunda yıllardır tecrübeliyim. Ve bu tecrübenin de getirmiş olduğu vds firmaları tecrübelerim var.

Söylediğin firmaları kötülemiyorum eğer mesajımı iyi okursan. Değindiğim nokta firmaların kötü olduğu değil fiyatlarının kötü olduğu. Sonuçta çoğu hosting vds yapısı olarak aynı mimariye sahip. Umarım kendimi anlatabilmişimdir.
Link atta bilelim o halde, niye milleti Discorda çağırıyorsun? Link at.

Dostum bu rahat tavrından anlaşılıyor ki vds konusunda çok tecrübeli değilsin veyahut yeteri kadar tecrübeye sahip değilsin. Sana şunu söyleyeyim bir kere vds alırken çoğu kişi kendi ekonomisine yani fiyat performansına bakar. Dediğin hostingler yeteri kadar ekonomik vdsler sağlamamaktadır. Minecraft sunucu açma konularında beni belki görmüşsündür. Ben mc sunucu açma konusunda yıllardır tecrübeliyim. Ve bu tecrübenin de getirmiş olduğu vds firmaları tecrübelerim var.

Söylediğin firmaları kötülemiyorum eğer mesajımı iyi okursan. Değindiğim nokta firmaların kötü olduğu değil fiyatlarının kötü olduğu. Sonuçta çoğu hosting vds yapısı olarak aynı mimariye sahip. Umarım kendimi anlatabilmişimdir.
merhaba hocam sizin mesajiniza istinade. bu islerde bilgili oldugunuz belli benimde bir sunucu arayisim var bana yardimci olun lutfen size ozelden mesaj atamadim o yuzden mecbur burdan alinti yapmak zorunda kaldim

online fifa oynuorum transfer markete bot kurdum chorme eklentisi ile ama internet ve pc iyi durumda olmali ve EA icin en iyi lokasyon ingiltere bana tavsiyeniz olurmu ?

Merhaba hocam sizin mesajiniza istinade. Bu islerde bilgili oldugunuz belli benim de bir sunucu arayisim var bana yardimci olun lutfen size ozelden mesaj atamadim o yuzden mecbur buradan alinti yapmak zorunda kaldim.

Online FIFA oynuorum transfer markete bot kurdum Chrome eklentisi ile ama internet ve PC iyi durumda olmali ve EA icin en iyi lokasyon İngiltere bana tavsiyeniz olur mu?

Contabo öneririm. VPS 2 paketi çok güçlü ve İngiltere'den Türkiye'ye az pingi var. :)

Screenshot_14.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı