FACEIT Ban hakkında

Olympospolis

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1525405666
Arkadaşlar bugün Faceit hesabım banlanmış durumdadır. Sebebini anlamadım.
"Banned for ban evasion" yazıyor. Hileden dolayı olmadığı kesin.
Yardımcı olursanız sevinirim.

{{metatags.fb_title}}
Sanırsam operanın vpni açıktı o yüzden olabilir mi?

Son düzenleme:
FACEIT Banning Policy
Burda var. Anladığım kadarıyla ana hesabının banlanmaması için yeni bir hesap kurmuşsun. Bunu faceit anlamış. Yeni açtığın hesap sınırsız ana hesabın önlemeye çalıştığın ban kadar ceza yiyecek.
İngilizcem bu kadar yetti :D.

FACEIT Banning Policy
Burda var. Anladığım kadarıyla ana hesabının banlanmaması için yeni bir hesap kurmuşsun. Bunu faceit anlamış. Yeni açtığın hesap sınırsız ana hesabın önlemeye çalıştığın ban kadar ceza yiyecek.
İngilizcem bu kadar yetti :D.

İyi de ben oyuna ilk başladığım zamanlarda salak kafam ile skin changer açtıydım faceitte başka bir hesapta. Hile diye ban yedi. Sen banlanmaması için diyorsun; o hesabım zaten banlıydı. Başkada hesabım yok. Burada bir karışıklık var bence.
Sanırsam aynı olay ESEA da olduydu fakat vpn ile bağlandığımdan dolayı olmuştu; yine eve gelince düzeldiydi
..

Son düzenleme:
Arkadaşlar böyle stokta kalmadı deyip duruyor param arttıkça,bir mağaza banı gibi bir şey olabilir mi ?

1580909632312.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı