Oyun FACEIT kimlik doğrulama

dawos

Centipat
Daha fazla  
FACEIT hesabıma girdim birkaç maç attıktan sonra kimlik doğrulaması istedi ve hiçbir şekilde maça giremiyorum FACEIT kurallarında ise bu kimlik doğrulamanın zorunlu olmadığı yazıyor bu durumla karşılaşan arkadaşlardan cevaplarını bekliyorum.

Kimlik doğrulama derken?
İki faktörlü kimlik doğrulamadan bahsediyorsun bence, yani hesaba giriş yaparken maile veya Authenticator uygulamasına kod yollanıyor ve öyle giriş yapıyorsun. Sorununun çözümü için 2FA'yı etkinleştir, herhangi bir sıkıntı kalmayacaktır.

Kimlik doğrulama derken?
İki faktörlü kimlik doğrulamadan bahsediyorsun bence, yani hesaba giriş yaparken maile veya Authenticator uygulamasına kod yollanıyor ve öyle giriş yapıyorsun. Sorununun çözümü için 2FA'yı etkinleştir, herhangi bir sıkıntı kalmayacaktır.
Böyle bir sorunla karşılaşıyorum ama faceit zorunlu demediği halde

Dosya Ekleri

• 17572176.620000042_image.png
    17572176.620000042_image.png
    10,1 KB · Görüntüleme: 225
Böyle bir sorunla karşılaşıyorum ama faceit zorunlu demediği halde.
Site üzerinden dediğim gibi 2 faktörlü doğrulamayı etkinleştirmeyi deneyin. 2 faktörlü doğrulamanın zorunlu olması gerek, yanlış yere bakıyor olabilirsiniz. Ben de oynadığım zamanlar doğrulamayı yapmıştım.

bendede aynı problem var smurf olmadığına dair yani başka hesabın olmadığına ikna etmen gerekiyor bu nedenle istiyor, ben yapamıyorum kamerada yüzümü göremiyorum fakat fotoğrafı çekiyor, kimlik kısmına gelince diktörgene sığdıramadığım için çünkü kamerada göremiyorum ne fotoğrafı çektiğimi

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı