Falcao yeni sezon iş yapar mı?

Yer
Kastamonu
Beyler adam iddalı konuşuyor. Bu sene inşallah atletico madritte oynadığı gibi oynar. Bir drogba kadar olmasa bile...
Arkadaşlar şu son 3 yılın formalarını sevmemeye başladım özellikle Fenerbahçe ve Galatasaray.
Eskiden koyu bir temaları vardı.
Galatasaray formaları yavaş yavaş çocuklaşıyor gibi geliyor.
Bir yanı kırmızı bir yanı sarı ne güzel formaydı.(2014)
Nef froması berbattı hayatımda gördüğüm en iğrenç Galatasaray forması diyebilirim.
Formalar hakkında ve falcao hakkında ne düşünüyosunuz.
Bir de Adana demir spor bu sene iyi transfer yaptı. Balotelli ne demek adam? Helal olsun vallahi.

Balotelliyi bende çok merak ediyorum bakalım takipte olacaz, umarım hem kendi hem Adana Demirspor için bu sezon iyi geçer.

Falcaoyu fizik olarak ne durumda bilmiyorum ama geçen seneki gibi adım atacak hali yoksa, iş yapmaz. Pivot santrafor değilsen koşacaksın baba kacarın yok, 2-3 maçta daha net yorumlanabilir, şu an için erken bence.

Beyler adam iddalı konuşuyor. Bu sene inşallah atletico madritte oynadığı gibi oynar. Bir drogba kadar olmasa bile...
Arkadaşlar şu son 3 yılın formalarını sevmemeye başladım özellikle Fenerbahçe ve Galatasaray.
Nef froması berbattı hayatımda gördüğüm en iğrenç Galatasaray forması diyebilirim.
Bir de Adana demir spor bu sene iyi transfer yaptı. Balotelli ne demek adam? Helal olsun vallahi.

Falcao bu sezonda kombine satın alır yatar. Bu arada balotelli tamam ismi var ama adamı İtalya 2. liginden getirdiler yani bence büyütülebilecek bir transfer değil. Formalarda da evet eski güzellikleri kalmadı. Arkadaşım geçen sezonun formasını almış GS'nin annesi geçişleri sökük sanmış.

Falcao sakatlanmaz ise ligin en kaliteli forveti.

Sanmam.
Screenshot_1.png

Geri
Yukarı