Sürprizbozan Fallout 2024 dizisi 2. sezon teorileri

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SimonFive

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 12GB - AMD RYZEN 7 5800X
16GB RAM- 586 SSD
Dizi çıktı ve en nihayetinde bitirdim. Çok güzeldi, benim 2.sezon hakkında teorilerim şunlar son sahnede Maximus yeni şövalye oluyordu ben kardeşliğe sadık kalıcağını pek düşünmüyorum bence kardeşliğin başına geçecek sonda moldaver ona başa geçiceksin falan diyordu ayrıca.
Lucy, seni bulmaya geleyeceğim diyordu fakat bence lucy onu değil Max lucyi bulacak. Ve 2.sezon final sezonu olabilir. Sizin teorileriniz neler? Bence gayet başarılı bir yapım.

d7df5ab58837673585a4152bfc4d700fa7b374c3.jpeg

Güzel diziydi. Ama 2 yıl ara verip devam edeceklerini göz önünde bulundurursak Halo'daki gibi unutucaz ve tüm hevesimiz uçup gidecek. Birçok diziyi uzun aralar yüzünden bıraktım bu da onlardan biri olacak gibi geliyor. Amazon'un son projelerini göz önünde aldığımızda çok yavaş çalışıyorlar.

Güzel diziydi. Ama 2 yıl ara verip devam edeceklerini göz önünde bulundurursak Halo'daki gibi unutucaz ve tüm hevesimiz uçup gidecek. Birçok diziyi uzun aralar yüzünden bıraktım bu da onlardan biri olacak gibi geliyor. Amazon'un son projelerini göz önünde aldığımızda çok yavaş çalışıyorlar.

Lucynin Maximus'a sex yapmak ister misin sorusunun ardından sonraki 2 saniyelik sessizlik çok ikonikti.

Geri
Yukarı