Hediye Fallout 3: Game of the year Edition

Çok güzel düşünmüşsünüz sağ olun 😊. Evet bunları ben de dağıtmıştım geçen ki çekilişte. Bilgisayara geçmeye çok zamanım olmuyor dilerseniz size de bir çekiliş konusu açalım oradan çekilişle paylaşırsınız kodları. Ya da duruma göre haberleşelim, uygun bir zaman oluşursa süresi geçmeden kodları sizden alıp bir çekiliş daha yaparım hocam 🙂. Böyle böyle oyunlara sahip olmayan arkadaşlara ufak da olsa destek olmuş oluruz.
@ExellionTR
Teşekkürler. Discord'tan göndereyim, gerisini sen halledersin 😉
Discord: drpakers

@trapcx arkadaşımız bugün Prime üyeliği alıp oyunları temin etmiş, kendisi kodları yedek kazanana iletmemi istedi. İnce düşüncesi için kendisine teşekkür ediyorum. O halde kazanan arkadaşımız @İsmail Evece olmuştur. Kendisine Discord'dan istek attım. Kabul ettiğinde kodları ileteceğim.

@İsmail Evece hocam Discord'dan istek attım size. Kabul ederseniz kodları teslim edeceğim.

@trapcx arkadaşımız bugün Prime üyeliği alıp oyunları temin etmiş, kendisi kodları yedek kazanana iletmemi istedi. İnce düşüncesi için kendisine teşekkür ediyorum. O halde kazanan arkadaşımız @İsmail Evece olmuştur. Kendisine Discord'dan istek attım. Kabul ettiğinde kodları ileteceğim.

@İsmail Evece hocam Discord'dan istek attım size. Kabul ederseniz kodları teslim edeceğim.

Evet arkadaşımız çevrimiçi fakat cevap gelmiyor. Maalesef hakkını kaybetti. Çekilişi tekrarlıyorum.

Screenshot_1.png

@Cabbararar arkadaşımız kazandı. Discord adını bırakırsa kodu kendisine ileteceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı