Fallout 4 alınır mı?

Rolex56

Hectopat
Daha fazla  
Önceden çok araştırdım ama ilgimi çekmedi fakat yakın zamanda Amazon'da dizisi çıkmış izledim bayıldım nükleer kıyamet sonrası oyunlara dizilere bayılırım.
Örnek olarak; metro serisine hayranım 3-4 kere tüm seriyi bitirdim. Oyun şu anda 6 dolar Steam'de DLC'ler ile birlikte, DLC'siz ise 3 dolar. Sizce DLC'ler ile alınmalı mı yoksa DLC'siz alınmalı mı? Veya Epic Games gibi oyun dükanlarında Fallout 4 ücretsiz olur mu? 6 dolar az bir ücret değil maalesef benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft Store'de normal sürümü 30, GOTY sürümü 71TL gibi bir şey. Bende dün aldım ama benim de içimde ücretsiz olacak gibi bir his var. Epic Games'e 25Nisanda eklenecek ücretsiz olup olmayacağı o zamana belli olur.

Hikayenin oynarken seni sürükleyişine bırak steamde bakiyen varsa fallout serisinin 3, new vegas ve 4 olanını al hepsi birbirinden zevkli oyunlardır. Falout 4 alırken Far harbor dlcsini de kaçırma ana oyunun hikayesini yok ediyor ayrı bir dünya da uyanıyorsun sanki onun haricinde yaratıcılık unsurlarıyla 200-300 saati devirirsin hepsinde.

Önceden çok araştırdım ama ilgimi çekmedi fakat yakın zamanda Amazon'da dizisi çıkmış izledim bayıldım nükleer kıyamet sonrası oyunlara dizilere bayılırım.
Örnek olarak; metro serisine hayranım 3-4 kere tüm seriyi bitirdim. Oyun şu anda 6 dolar Steam'de DLC'ler ile birlikte, DLC'siz ise 3 dolar. Sizce DLC'ler ile alınmalı mı yoksa DLC'siz alınmalı mı? Veya Epic Games gibi oyun dükanlarında Fallout 4 ücretsiz olur mu? 6 dolar az bir ücret değil maalesef benim için.

DLC'ler ile alın bence. Mod vs. için lazım olabiliyor. Sadece ana oyunu da alabilirsiniz. Eğer sadece ana oyun alacaksanız, DLC DLL'leri için internetten bazı yöntemler ile bulunabilir. Orası size kalmış.

DLC paketi dahil alırsan daha güzel olur. Hem texture pack geliyor hem de season pass ile görev ağı genişliyor. 25 Nisan'da da gelecek güncelleme ile RT-DLSS gibi özelliklerin ekleneceğini duymuştum ama doğruluğunu çıktığı zaman göreceğiz.

Metro gibi yumuşak ve akıcı animasyonlar beklemeyin, daha önce Bethesda oyunları oynadıysanız ve beğendiyseniz bunu da beğenirsiniz. Grafikler ve mekanikler biraz küttür ama içeriğe odaklı oynarsanız çok beğeneceğinizden eminim. Özellikle RPG seviyorsanız New Vegas'ı öneririm. 4. oyun biraz daha açık dünya odaklı.

Hikayenin oynarken seni sürükleyişine bırak steamde bakiyen varsa fallout serisinin 3, new vegas ve 4 olanını al hepsi birbirinden zevkli oyunlardır. Falout 4 alırken Far harbor dlcsini de kaçırma ana oyunun hikayesini yok ediyor ayrı bir dünya da uyanıyorsun sanki onun haricinde yaratıcılık unsurlarıyla 200-300 saati devirirsin hepsinde.
Konudan bağımsız ben Windows 10'da New Vegas oynayamıyorum. Bu konuda başka sorun yaşayan yok mu? Neden böyle oluyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı