Fallout 4 Next Gen sürümü sonrası modlar çalışmıyor

kerembolone

Decapat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller. Malum Fallout 4'e Next gen güncellemesi geldi ve indirdiğim modlar çalışmaz oldu. YouTube'da videolar var fakat ne yaptıysam eski haline çeviremedim. Bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim.

Merhaba iyi sosyaller. Malum Fallout 4'e Next gen güncellemesi geldi ve indirdiğim modlar çalışmaz oldu. YouTube'da videolar var fakat ne yaptıysam eski haline çeviremedim. Bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim.
Hocam steam de oyunun üstüne sağ tıkladığınızda özelliklerde beta sürümlerine bir bakabilir misiniz? Oyunun versiyonları gözüküyor mu?

F4SE yeni güncelleme gelene kadar mod ile oynamak bayağı zor.

Emin değilim. Ben güncelleme gelene kadar ara verdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu videodaki adımları sırasıyla yaparsanız oyun eskisi gibi oluyor. Modlarda çalışıyor. Bende işe yaradı ihtiyacınız olursa diye koyayım dedim.

Geri
Yukarı