Fallout 4 oynanması çok kötü bir oyun

Fallout 4'ü zaten casual oyunculara hitap etmek için kırpıp biçtiler. Fallout 3 ile New Vegas çok daha iyi oyunlardı 4'ten. Starfield'ı detaylı diyaloglara geri dönmeleri açısından beğendim ama konsept çok ters.

Acilen yeni bir Fallout ya da Elder Scrolls oyunu çıkarmaları lazım.
Uzaya merakım çok fazla ve Starfield duyurulduğunda çok sevinmiştim. Baya büyük bir oyun olacaktı. Trailer falan harika gözüküyordu, ama oyunu oynadım asla içine çekemedi beni. Bethesda işin içinde olunca güzelim potansiyelli oyunu çöp etmişler.

Zaten Starfield unutuldu gitti, hiç hipe olan bir oyun olamadı. Çünkü kitlenin bir bildiği var, yok olmuyor Bethesda zorlamasın artık.

Uzaya merakım çok fazla ve Starfield duyurulduğunda çok sevinmiştim. Baya büyük bir oyun olacaktı. Trailer falan harika gözüküyordu, ama oyunu oynadım asla içine çekemedi beni. Bethesda işin içinde olunca güzelim potansiyelli oyunu çöp etmişler.

Zaten Starfield unutuldu gitti, hiç hipe olan bir oyun olamadı. Çünkü kitlenin bir bildiği var, yok olmuyor Bethesda zorlamasın artık.
Starfield'ı ben de senin gibi bekliyordum ama çıkan oyuna bi bakıyorum ki uzay temalı (şüpheli) rpg yapmışlar ve onu da iyi yapamamışlar ya orası ayrı :D

Starfield konsept olarak güzel ama kendi tarzları Elder Scrolls gibi fantastik dünyalara ya da Fallout gibi post-apokaliptik ortama daha iyi gidiyor. Çünkü yerleşkeler sınırlı ve açık arazi de sürprizlerle dolu oluyor.

Starfield'a bunu gezegenlerle yapmaya çalıştılar ama gittiğin gezegenlerin alayı ölü, yerleşkeler de pek sarmıyor. Fallout 4'ü biraz daha oynadığında fark edeceksin tüm eğlence açık arazide ve gizli saklı yerlerde. Yerleşkeler ise görev alıp gitmek için var ve biraz vakit geçirdikten sonra kendini tekrarlıyor.

Zaten Starfield unutuldu gitti, hiç hype olan bir oyun olamadı. Çünkü kitlenin bir bildiği var, yok olmuyor Bethesda zorlamasın artık.

Starfield pek beğenilmedi gerçekten. Xbox'ın özel oyun sorunu var. Bir türlü düzgün özel oyun yapamıyor adamlar. Çok az var düzgün özel oyunu.

Geri
Yukarı