Fallout 76 "1:5:1" hatası

tunahan98

Hectopat
Merhaba Xbox Game Pass'e Fallout 76 eklendi ve indirdim ancak "vault-tec engıneers are hard at work gettıng our servers back Online! (Noregıonpıng) 1:5:1" hatasını alıyorum yardımcı olur musunuz lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir çözüm buldum:
Fix that work for me:
  • Oyunun yüklü olduğu klsöre gidin: X:\Program Files\ModifiableWindowsApps\Fallout 76
  • Project76.ini dosyasını kopyalayın ve My Games\Fallout 76 klasörüne yapıştırın.
  • Dosyay sağ tıklayıp salt okunur yapın.

Sorunun çözümü için Xbox Game Pass'e girip, Fallout 76'nın sayfasına giriyorsun ve "..." şeklinde olan " seçenekler " bölümünden mod seçeneğini aktif ediyorsun ve Fallout 76'nın yüklü olduğu yerde ki "Fallout76.ini" dosyasını kopyalıyorsun ve daha sonra " my Games " de bulunan Fallout76 klasörünün içine atıyorsun, attığın dosyaya sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra " salt okunur " olarak işaretliyorsun ve oyuna giriyorsun. Sorunun ortadan kalkıyor 1 yıl geçmiş ama belki birilerinin işine yarar. Kaynak bu güzel Hint abimiz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer ki sorun çözüldükten sonra oyuna girdiğinde "Connection failed: Client out of date. Please Update your Client to continue." hatası alırsan, mircosoft Store'a girip Fallout 76'nın sayfasına girmen gerekiyor. Sayfayı açtığında indirme yaptığını göreceksin. 13 GB Update atıyor. Aksi takdirde kendisi Update yapamıyor veya "bak buraya tıkla ve Update et." ya da "şuradan Update edebilirsin." de demiyor, onun yerine hata veriyor sadece. Game Pass de falanda gözükmüyor tabii ki.

Fallout 76 ilk önce oyuncuya bu tip hatalar ile eziyet çektiriyor. Bir nevi puzzle gibi, eğer ki yeterince azimli ve zekiysen oyunu oynamaya hak kazanıyorsun, para vermen yeterli değil. Saçma sapan hatalarını kod yazarken hata fixler gibi Google'yıp çözümünü arayıp, bulup düzeltmen gerekiyor o yüzden. 10/2 kullanıcı dostu.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı