Sürprizbozan Fallout New Vegas nasıl oynanmalı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LyNice

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Epic Games'den Fallout New Vegas aldım Allah'a şükür bilgisayarım açtı.
Her şey güzel filan animasyonu ESC tuşuna basarak geçtim, sonra yaşlı bir adam kaldırdı beni ve benim skillerimi filan seçtirdi.
Sonra bana mavi ceket filan verdi ve beni sokağa attı. Ben de robata vurdum ve robot beni öldürdü.
Sonra tekrar kapıda doğdum ve robot yoktu, ben de benzinliğe gittim. Giderken sağımda bir tane keçi inek karışımı bir canlı vardı.
Önce hikayeli oyunları bilmediğim için onu öldürüp kılıç silah filan düşürceğini sandım ve ateş ettim iki el.

Baktım kaçıyor, kovalarken 1 tane adam çıktı ve bana ateş etti, sonra ben saklandım.
Çektim bıcağı, adamın evine girdim ve adama gözükmeden adam eve girdi odaya.
Yanıma geldi, bıçakla bıçakladım ve öldürdüm, adamın kıyafetini filan aldım.
Evde kitap filan aldım, evi komple sırtladım ama envanter nasıl açılıyor bilmiyorum.
Nasıl kıyafet giyicem bilmiyorum, söylerseniz sevinirim.

Sonra bar buldum, baktım yaşlı bir moruk orada oturuyor ve 2 el ateş ettim.
Adam beni öldürdü ve ben de tekrar adamın evinde doğdum ve bıçak çekerek yaşlı adamı öldürdüm.
Sonra içeriye girdim, bir tane kız köpek ve adam bana ateş etti.
"Ulan ben ne yaptım size? Bana niye sıkıyorsunuz?" derken öldüm.
Sonra tekrar barda doğdum ve tekrar öldüm, en az 2-3 kere yaşandı.

Sonra bardan kaçtım ve kız beni halen kovalıyor, baktım yukarıda v tuşuna bas diyor.
V tuşuna bastım ve 5 mermim vardı, 5 tane kafadan vurdum.
Ulan kadın halen ölmedi, beni kovalıyor ve en sonunda beni öldürdü.
Ben bu oyunu nasıl oynayacagım? İngilizcem de yok, ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun Türkçe yaması mevcut. Rol yapma oyunu olduğu için herkesin oynayış tarzı farklıdır tabii ki ama önüne gelene saldırmak pek mantıklı değil. Robot ile konuşman daha iyi olurdu. Pip-Boy'u açıp oradan kıyafet giyebilirsin.
Pip-Boy'u açıp yapman gereken görevlere bakabilirsin. İnsanlarla konuşup görev alabilirsin.

Trol konumu bilmiyorum ama oyunu oynarken herkese saldırmana gerek yok oyunçeviride Türkçe yama var, Türkçe karakterleri düzelten bir patch de var onları kurup oynarsanız daha iyi keyif alabilirsin.

Trol konumu bilmiyorum ama oyunu oynarken herkese saldırmana gerek yok oyunçeviride Türkçe yama var, Türkçe karakterleri düzelten bir patch de var onları kurup oynarsanız daha iyi keyif alabilirsin.

Troldur ya envanter acmayi bilmiyorum falan yaziyor.

Call of Duty değil bu. Karşına çıkan herkese ateş açıp öldürürsen bütün gruplarla ilişkiler düşük olacağı için hikayede ilerleyemezsin.

Rol yapma oyunu oynuyorsun hocam fps değil tüfeği sopayı kenara bırak ve diyaloglarla ilerle

Rol yapma oyunu oynuyorsun hocam FPS değil tüfeği sopayı kenara bırak ve diyaloglarla ilerle.

Diyaloglara göre mi oyunu bitireceğim oyun ilk başlayınca nereye gitmem lazım direk beni açık dünyaya bırakıyor at/araba yok mu?

Call of Duty değil bu. Karşına çıkan herkese ateş açıp öldürürsen bütün gruplarla ilişkiler düşük olacağı için hikayede ilerleyemezsin.

Herkes oyun başında iyi mi kararlarımıza göre mi değişiyor.

Troldur ya envanter acmayi bilmiyorum falan yaziyor.

İlk defa LoL ve Valorant harici bir oyun deneyimliyorum troll bir şeyi neden yazim.

Yeni konular

Geri
Yukarı