Family Guy ve The Simpson Türkçe dublaj nereden izlenir?

Babapro8161

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıktan da anlaşıldığı gibi family guy ve the simpsons gibi dizilerin ya da direk bu iki dizinin Türkçe dublajı var mı? Varsa hangi platformda var? Şimdiden yanıtlar için teşekkürler. 😆

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de sadece Disney Plust'a var diye biliyorum.

Ek olarak, televizyon kanalı olarak FX'te de var. FX'teki versiyonu Türkçe alt yazılı, dublaj yok.

Ve dostum, Family Guy için Türkçe dublaj olduğunu pek sanmıyorum. 3 İdiots filmindeki pek şey olmayan sahneleri bile Türkçe dublaj yaparken kesmişler, Family Guy'a pek yapmazlar.

Orada var sanırımda Türkçe dublajlı mı? Ona göre üyelik alırım belki.

Family Guy'ın Türkçe dublaj versiyonu var ama Disney Plus'ta var mı bilmiyorum ama internetteki belli dizi sitelerinde var.

Ek olarak, televizyon kanalı olarak FX'te de var. FX'teki versiyonu Türkçe alt yazılı, dublaj yok.

Ve dostum, family guy için Türkçe dublaj olduğunu pek sanmıyorum. 3 idiots filmindeki pek şey olmayan sahneleri bile Türkçe dublaj yaparken kesmişler, family Guy'a pek yapmazlar.

Bahsettiğiniz kanaldaki hali çok sansürlü bir verisyondu diye hatırlıyorum.

Ve dostum, family guy için Türkçe dublaj olduğunu pek sanmıyorum. 3 idiots filmindeki pek şey olmayan sahneleri bile Türkçe dublaj yaparken kesmişler, family Guy'a pek yapmazlar.

Netflix'te bir ara vardı diye hatırlıyorum ondan sordum yanlış hatırlıyoda olabilirim net bir şey diyemem.

Family Guy'ın Türkçe dublaj versiyonu var ama Disney Plus'ta var mı bilmiyorum ama internetteki belli dizi sitelerinde var.

Bahsettiğiniz kanaldaki hali çok sansürlü bir verisyondu diye hatırlıyorum.

Bende Türkçe dublajı var diye hatırlıyorum iştede hangi platformda var tam bilemiyorum.

Artık orada yayınlanmıyor diye biliyorum.

Evet öyle sanırım Disney Plus'ta varda Türkçe dublaj mı ya da Türkçe dublajsa tam dublaj mı onu merak ediyorum.

Geri
Yukarı