Ücretsiz Steam Fanatical'da DESOLATE ücretsiz

Fena oyun gibi görünmüyor. Fakat VPN ile uğraşmayı sevmediğimden pas geçeceğim. :)

Steam hesabı bağlantısı istiyor arkadaşlar, hesabım nispeten değerli olduğu için detaylıca sormak istiyorum:
Siz nasıl kod olarak alabildiniz alınamıyorsa hesabı bağlamak ileride sıkıntı çıkarır mı veya güvenli midir?
Bildiğim kadarıyla Fanatical; etail, voidu, gamebillet ya da humble bundle gibi resmi şekilde oyun-key satan bir bir firma/site. Önceki yıllarda da duymuştum ama hiç alışverişim olmadı.

Steam hesabı bağlantısı istiyor arkadaşlar, hesabım nispeten değerli olduğu için detaylıca sormak istiyorum:
Siz nasıl kod olarak alabildiniz alınamıyorsa hesabı bağlamak ileride sıkıntı çıkarır mı veya güvenli midir?

Güvenlidir siteden bir sürü oyun aldım bir sıkıntı olmadı hatta The Ramp diye bir oyun vermişti önceden onun konusunu açmıştım. Güvenilir bir site.

Güvenilir mi demedim arkadaşlar güvenli olur mu dedim? Yani site güvenli bile olsa kod alım satış kısmında hesabımı bağlasam bi sıkıntı çıkarma ihtimali var mı?

Eziyet çektim sabahtan beri deniyorum almayı olmuyor, hesabı bağladım alıcam vpn hatası verdi, değiştirdim sonra da site yükleme ekranında kalmaya başladı, hiçbir şekilde giremedim yarın bilgisayar üzerinden deneyeceğim o da olmazsa salacağım artık.

Geri
Yukarı