Çözüldü Fanlar anakartta nereye bağlanmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jeasust

Hectopat
Daha fazla  
Attığım resimdeki gibi anakartta fanın takılacağı yerde vida yeri var. Oraya hangi fanı takmalıyım?

20230311_233132.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bence hiç elleme bilen birine götür macunu soğutucuyu taksın.

Hocam bilgisayar toplamayı biliyorum ama ilk defa böyle bir şey gördüm. Bu yere hangi fan ayağı gelmeli? Sıvı soğutma için mi acaba?

Bu arada anakart MSI Z170A Gaming M7.

@umitarabaci hocam buna benzer bir şey buldum. Bu olur mu benim anakarta?

Orası bence vida değil de anakarta sabitlenen stok soğutucu bloğu için ayrılmış delik gibi gözüküyor. Öyle tahmin ettim daha bilgili arkadaşlar yardımcı olsun, bilgim buraya kadardı.

Hocam kafayı yiyeceğim. Oraya hangi fan gelmeli? 2 saattir arıyorum, yok.

Sorunu çözdüm. Anakartın arkasında sıvı soğutma çerçevesi varmış. Arkasına yapıştırmış. Şimdi söktüm ve o delikler açıldı. Şu an için bir sorun yok.
Bence hiç elleme bilen birine götür macunu soğutucuyu taksın.

Hocam bilgisayar toplamayı biliyorum ama ilk defa böyle bir şey gördüm. Bu yere hangi fan ayağı gelmeli? Sıvı soğutma için mi acaba?

Bu arada anakart MSI Z170A Gaming M7.

@umitarabaci hocam buna benzer bir şey buldum. Bu olur mu benim anakarta?

Orası bence vida değil de anakarta sabitlenen stok soğutucu bloğu için ayrılmış delik gibi gözüküyor. Öyle tahmin ettim daha bilgili arkadaşlar yardımcı olsun, bilgim buraya kadardı.

Hocam kafayı yiyeceğim. Oraya hangi fan gelmeli? 2 saattir arıyorum, yok.

Sorunu çözdüm. Anakartın arkasında sıvı soğutma çerçevesi varmış. Arkasına yapıştırmış. Şimdi söktüm ve o delikler açıldı. Şu an için bir sorun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı