Sürprizbozan Fantastic Beats hakkında düşünceleriniz

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhaba. Hazır önümüzdeki cuma yeni Fantastic Beats filmi çıkacakken önceki filmler hakkında görüşlerinizi merak ettim. İlk iki film bence güzel olsa da senaryoyu bize aktarma konusunda başarısızdı. Hala kafamızda soru işaretleri var. Ve bu yeni filmde de soru işaretleri çözülmeyecek, aksine kafamız daha da çok karışacak diye düşünüyorum.

İlk film idare eder. İkinci film üçüncü film için temeldi, bu yüzden de sıkıcı ve boş bir yapımdı. Bu filmden de pek bir beklentim yok, muhtemelen olaylar son iki filmde kopacak. O yüzden izleyeceklere önerim bir Harry Potter filmi kafasıyla gitmeyin filme.

Senaryo olarak zaten doğru şeyler söylemişsiniz. Ben oyunculardan hiç bir zaman emin olamadım bu filmde maalesef. Başrol seçimi başarılı değil bence adamın oyunculuğu iyi yanlış anlaşılmasın sadece bu evrene pek yakıştıramadım. Bir de Grindelwald oyuncu değişimi her ne kadar yerine gelen oyuncuyu son dönemde daha başarılı bulsam da daha film gelmeden hanesine eksilerle başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı