Far Cry 5 için Türkçe Yama önerisi

RestalFox

Kilopat
Daha fazla  
Steam platformundan satın aldığım Far Cry 5 oyununa güvenilir bir Türkçe yama eklemek istedim. Ancak internette öne çıkan ilk yama, adı 'r' ile başlayan bir kişinin yaptığıydı ve yamayı VirüsTotal'e tarattığımda içeriğinin temiz olup olmadığından şüphelerim var.

Bu yamayı kullanan var mı? Ya da sorun yaşayan ona göre kurulum sağlayacağım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    147,3 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
Virüsler için bir uyarı yazmış. Ne kadar doğru bilmiyorum. Virüs Total taramasında ESET ve Kaspersky bir sonuç vermiyor. Kullandığım Norton 360 otomatik olarak kaldırdı. Bunun dışında bir yama yok. Yamayı yapan kişiye Facebook üzerinden, virüs taramasına takılmayan daha büyük boyutlu bir versiyonunu yapmasını isteyebilirsiniz.

Virüsler için bir uyarı yazmış. Ne kadar doğru bilmiyorum. Virüs Total taramasında ESET ve Kaspersky bir sonuç vermiyor. Kullandığım Norton 360 otomatik olarak kaldırdı. Bunun dışında bir yama yok. Yamayı yapan kişiye Facebook üzerinden, virüs taramasına takılmayan daha büyük boyutlu bir versiyonunu yapmasını isteyebilirsiniz.
Ben şuan o yamayı kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım. Sanırım dosyayı oyuna ekleme şeklinden dolayı böyle bir uyarı veriyordu. Tabi yine de siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı