Faydalı Bir Üye Miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açıkçası ben henüz bir problemi çözüme kavuşturduğunu görmedim, ya da sen benim faaliyet göstermediğim bir yerde olan problemi çözüme kavuşturdun ve ben göremedim.
Böyle boş bir konu açarak ne kadar faydasız olduğunu göstermiş oldun.
Dostum farkettiysen burası konu dışı, her konu dolu olacak diye bir şey yok, herkes istediği konuyu açabilir, ve basit bir soru sormuş. Niye atar yapıyorsun ki? Madem sen dolu bir konu arıyorsun, gidersin bilgisayarlar bölümüne orada insanlara yardım edersin. Bu mesajı yazmandaki amacın ne ki?

Son düzenleme:
duvar-yazilari_1614033.jpg

Hiç yani. :) Mutlu Yüz Sosyal'deki ilk kamuoyu yoklamasını yaptı. :)

Önemli olan niyet. Niyetiniz faydalı bir üye olmak ise, ne mutlu :)

Sana tavsiyem kimseye faydalı olmaya uğraşma, insanlar o kadar ikiyüzlü ve nankör ki. Sen kendine faydalı ol, kimse seni kurtarmayacak ya da faydalı oldun diye hayatın değişmeyecek. 2 gün sonra adın da silinir, cismin de.

.)

Dosya Ekleri

• b1m-gzacyaesgjv.jpg
    b1m-gzacyaesgjv.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 51
Sana tavsiyem kimseye faydalı olmaya uğraşma, insanlar o kadar ikiyüzlü ve nankör ki. Sen kendine faydalı ol, kimse seni kurtarmayacak ya da faydalı oldun diye hayatın değişmeyecek. 2 gün sonra adın da silinir, cismin de.

İnsanlara kendimi kaptırmadan yardım eden bir insanım. Önemli olan benliğimi kaybetmemem ki merak etmeyin ben kaybetmem.Yani her insan ikiyüzlü ve nankör olacak diye birşey yok. Sırf bunun için yardım etmemek olmaz. Faydalı olmak ve mutlu olmak-etmek lazım. Benim amacım da mutlu etmek. :) Bence doğru yolda gidiyorum. :sinsi:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı