Çözüldü FC 24 açarken sistem mavi ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Bugrash

Centipat
Daha fazla  
Oyunu bazen tilt olup alt+F4 ile kapatıyordum ancak bunu birçok kez yaptım ve hiçbirinde sorun yaşamadım. En son oyunu başlatmaya çalıştığımda EA App açılmıyordu ve bir süre bekliyordum, daha sonra oyunun dosyalarını doğruladım ve tekrar giriş yaptım.

Ancak bugün hiçbir yöntemle giriş yapamıyorum açılış ekranı geldikten 3-5 saniye sonra mavi ekran veriyor ve yeniden başlatıyor, nasıl çözebilirim?

Çözüm
Oyunu bazen tilt olup alt+F4 ile kapatıyordum ancak bunu birçok kez yaptım ve hiçbirinde sorun yaşamadım. En son oyunu başlatmaya çalıştığımda EA App açılmıyordu ve bir süre bekliyordum, daha sonra oyunun dosyalarını doğruladım ve tekrar giriş yaptım.

Ancak bugün hiçbir yöntemle giriş yapamıyorum açılış ekranı geldikten 3-5 saniye sonra mavi ekran veriyor ve yeniden başlatıyor, nasıl çözebilirim?
Eğer oyuna girerken MAVİ EKRAN alıyorsanız, Çözüm: C:\Program Files\EA klasörü içindeki AC adlı dosyayı silin sonra EA app üzerinden oyunu repair yapın, ondan sonra sıkıntısız bir şekilde oyuna girebilirsiniz.

Yabancı forumlardan bulup denediğim başarılı olan bir çözüm.
Bende FC24 de az önce güncellemesini yaptıktan hata alıyorum hatamız aynıysa tekrardan konu açmamak için soruyorum, hatanız bu attığım hatayla aynı mı bir güncelleme hatası olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240423_223635_Gallery.jpg
    Screenshot_20240423_223635_Gallery.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 173
Son düzenleme:
Evet birebir aynı hata ama benimki sadece ingilizce, sanırım güncellemeyle herkes aynı sorunu yaşıyor. En azından bunu öğrenmiş oldum, bilgisayarı kurcalıyordum gereksiz yere.

Bende FC24 de az önce güncellemesini yaptıktan hata alıyorum hatamız aynıysa tekrardan konu açmamak için soruyorum, hatanız bu attığım hatayla aynı mı bir güncelleme hatası olabilir mi?
1 saat kadar önce güncellemeyi yaptın aynı sorunu bende yaşıyorum isterseniz minidumpı atabilirim

Dosya Ekleri

• IMG_20240423_230720_2.jpg
    IMG_20240423_230720_2.jpg
    241,6 KB · Görüntüleme: 113

Geri
Yukarı