FC 24 "DirectX function" hatası

siths

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. FC 24 daha düne kadar sorunsuz oynuyordum ama bugün DirectX function diye bir hatayla karşılaştım. Oyuna girmekte sıkıntı yok ama maça girdiğimde bu hataya karşılaşıyorum yardımcı olur musunuz? YouTube'daki tüm yöntemleri denedim ama olmadı.

Merhaba. FC 24 daha düne kadar sorunsuz oynuyordum ama bugün DirectX function diye bir hatayla karşılaştım. Oyuna girmekte sıkıntı yok ama maça girdiğimde bu hataya karşılaşıyorum yardımcı olur musunuz? YouTube'daki tüm yöntemleri denedim ama olmadı.
Grafik kartın NVIDIA ise eski bir driver indirip, Geforce Experience'dan telli saçları kapatıp dener misin?
NOT: Telli saç kapalı ise açmayı da denersen iyi olur.

Hocam GeForce Experience'dan nasıl kapatılıyor telli saçlar
GeForce Experience'i açtın, giriş sayfasında oyunlarından FC24'ü açtın. Mouse'ı Üstünde beklettin, Ayrıntılar diye kutu geldi, ona bastın. İkinci resmi açtın, sonra ekrandaki gibi buradan açıp kapatmayı dene.
1703773573932.png

GeForce Experience'i açtın, giriş sayfasında oyunlarından FC24'ü açtın. Mouse'ı Üstünde beklettin, Ayrıntılar diye kutu geldi, ona bastın. İkinci resmi açtın, sonra ekrandaki gibi buradan açıp kapatmayı dene.Eki Görüntüle 2067034
Hocam üstüne basıyorum kapanması için ama tepki yok kapanmıyor yani

Hocam üstüne basıyorum kapanması için ama tepki yok kapanmıyor yani
Dediğini yaptım şimdi de hata vermeden direkt kapanıyo

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı