Steam FC 24 indirime girer mi?

http://

Kardeşim adam Steam'de veya EA'de mi çalışıyor nereden bilsin ne zaman gireceğini? Bazen sormak için soru soruyorsunuz. İndirimleri takip et girdiği zaman al. 12 gün sonra bahar indirimleri başlıyor bu tarihte girerse alırsın.

Kardeşim sende kendinle çelişiyorsun Steam veya EA damı çalışıyorr diyorsun ama 12 gün sonra ilkbaharda indirime girer diyorsun nasıl oluyor bu iş bende ilkbahar indirimini bilmiyordum bak sen söyledin indirim varmış bak sen biliyormuşsun bende bunu öğrenmek istiyordum zaten bunu bilmek istiyordum o zaman sende Steam veya EA çalışıyon sende sadececevap için cevaplıyorsunuz.

@ferdi4525 Arkadaş kendisiyle çelişmiyor. Sen direkt ne zaman indirime girer diye spesifik bir soru soruyorsun. Her oyunun ayrı ayrı indirime girme tarihi yok. Büyük indirim tarihleri de bellidir. Zaten kaynağını da atmışlar, SteamDB'de indirim tarihleri yazıyor. O tarihlerde girerse girer girmezse girmez. Yayıncının keyfine bağlı.

@ferdi4525 arkadaş kendisiyle çelişmiyor. Sen direkt ne zaman indirime girer diye spesifik bir soru soruyorsun. Her oyunun ayrı ayrı indirime girme tarihi yok. Büyük indirim tarihleri de bellidir. Zaten kaynağını da atmışlar, SteamDB'de indirim tarihleri yazıyor. O tarihlerde girerse girer girmezse girmez. Yayıncının keyfine bağlı.

14 Martaki indirimi bilmem için o spesifik soruyu nezman indirime girer soruyu sormam lazım aslında çok spesifik soru değil nezman indirime girer 14 Mart'ta girer bu kadar basit ayrıca oyun kategorilere görede indirimler var mesela şu anda bazı oyunlar bazı kategoriler indirimde.

Yeni konular

Geri
Yukarı