Epic Games FC24 320TL'ye alınır mı?

K.Gablanee41

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
970 gaming msi anakart / msi gtx 1050 2gb oc / corsair vengeance 8gb ddr3 ram
amd fx 6300 işlemci / 500w cooler master psu / 240gb Kingston UV400 / WD Green 240gb sata ssd
Meslek
Bilgisayarcı
RAM
32gb ddr3 1600mhz
SSD veya HDD modeli
WD Green 240gb sata / kingston uv400 240gb sata
Ekran kartı
MSI GTX 1050 2GB
Anakart
MSI 970 GAMING
İşlemci
AMD FX 6300
Arkadaşlar Epic Games'te FC24 şu an 10 ocağa kadar 320TL bedava %33 kuponu veriyor oyun 320TL'ye geliyor sizce alayım mı? Çünkü FIFA23'ü 800 saat oynamışlığım var artık sıkıcı gelmeye başladı.

Arkadaşlar Epic Games'te FC24 şu an 10 ocağa kadar 320TL bedava %33 kuponu veriyor oyun 320TL'ye geliyor sizce alayım mı? Çünkü FIFA23'ü 800 saat oynamışlığım var artık sıkıcı gelmeye başladı.

Hocam ben de FIFA 23'ü çok fazla oynadım denemek için EA üyeliği almıştım deneme sürem bittikten sonra 23e girip oynayamadım bir garip hissettirdi. FC 24 de 100 saatim oldu şimdiden 23ü o kadar oynamama rağmen beni sariyor.

Hocam alırsın en kötü 1 sene sonra canın çekerse oynarsın hem nereden biliyorsun zam gelmeyeceğini pişman olabilirsin.

Doğru zam gelme ihtimali yüksek, onun dışında ben normal ucuz Gamepad'la oynuyorum Steam dışında diğerleri algılamıyor, geçen sene Epic'ten FIFA23 aldığımda aynı sorunu yaşamıştım sonra iade edip Steam'den almak zorunda kalmıştım bu gamepad düzenleme için uygulama yok mu?

Hocam ben de FIFA 23'ü çok fazla oynadım denemek için EA üyeliği almıştım deneme sürem bittikten sonra 23e girip oynayamadım bir garip hissettirdi. FC 24 de 100 saatim oldu şimdiden 23ü o kadar oynamama rağmen beni sariyor.

Ya ben sürekli kariyer&volta ilerledim daha şu an Volta girince kimse olmadığı için oynanmıyor, kariyerde sürekli ya memleketimi seçiyorum ya da kendi takımı mı onun dışında İngiltere'den sürekli 3. ligden takım alıp yükseltmekten sıkıldım.

Sene sonu oyun kapatılacak. Siz bilirsiniz.

FIFA23 mü FC24 mü?

Ya ben sürekli kariyer&volta ilerledim daha şu an Volta girince kimse olmadığı için oynanmıyor, kariyerde sürekli ya memleketimi seçiyorum ya da kendi takımı mı onun dışında İngiltere'den sürekli 3. ligden takım alıp yükseltmekten sıkıldım.

FIFA23 mü FC24 mü?

Hocam gerçekten FC 24 biraz da olsa farklılık hissettiriyor hem daha güncel hem Volta ve clubs çok daha aktif arkadaşlarımla her akşam clubs maçları atıyoruz. Gerçekten çok sarıyor paranız varsa alın bence.

FIFA23 mü FC24 mü?
FİFA 23 kapanır

Tamam bir kumbara bakim ben olmazsa haftaya alırım, 10 ocağa kadar geçerli kupon.

FIFA 23 kapanır.

FIFA23 kapanırsa kapansın zaten oynamam daha da sene sonuna kadar illa alırım FC24.

Aldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı