Steam Feather Party çıkış yaptı

Bu tarz Pummel Party, Party Animals gibi oyunların alternatifi oyunlar bana saçma geliyor biraz. Zaten bu iki oyun tür için gayet yeterli bence. Bu türde yeni bir oyun çıkarıp da çok bir şey beklememek lazım gibi. Farklı türlerde singleplayer oyunları denemeleri de iyi olabilir.

Lobide 2.5 saat geçirdikten sonra yazıyorum. Oyun tabii ki özgün değil ve böyle bir iddiası yok. Fakat mini oyunlarına ve genel konseptine bakınca başarılı bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Üstelik fiyatı ve yerli olması ile beraber benim için daha anlamlı. Çünkü bunları yaparak hem bir gelişim sağlanıyor hem de aslında insanların ilgisi ve şevki de artıyor. Geliştikçe daha özgün ve iyi oyunlar da gelecektir. Bu arada "taklit yapıyorlar" kafasında da değilim. Ürettiğimiz her şey taklit zaten.

Feign'de başka oyunların taklidiydi ama "zekice" eklenmiş detaylar bambaşka bir oyuna dönüştürdü. Bu yüzden Feather Party'ye eklenecek özgün içerikleri merak ediyordum.

Maalesef beni tatmin etmedi. Lobideki özgürlük evet çok güzel, oyun içerisindeki buz, süzülme gibi mekanikler de güzel ama sonuç olarak benzer oyunların alternatifinden öteye gidememiş.

Belki beklentimi çok yükseltmişimdir.

Feign'de başka oyunların taklidiydi ama "zekice" eklenmiş detaylar bambaşka bir oyuna dönüştürdü. Bu yüzden feather Party'ye eklenecek özgün içerikleri merak ediyordum.

Maalesef beni tatmin etmedi. Lobideki özgürlük evet çok güzel, oyun içerisindeki buz, süzülme gibi mekanikler de güzel ama sonuç olarak benzer oyunların alternatifinden öteye gidememiş.

Belki beklentimi çok yükseltmişimdir.

Hepsi birbirinin benzeri hocam ufak detaylar çok hoş ama oyunda. Bence erken erişim oyununa göre güzel.

Geri
Yukarı