FedEx gümrükte takılan kargo nasıl kurtarılı?

Yani ürün bana gelmese gümrüğe takılsa bile iade olmaz diyorsunuz değil mi, onu da geçtim 20$lık ürün için bana sordukları sorular, ne için kullanacaksınız, ödeme geçmişi dedim kripto ile ödedim atamam, atarsam 125€ olduğu görünecek :), içindekiler vs. Birçok soru sordular 5 gün bekleyin dediler ardından, umarım sonuçlanır, en kötü gümrükteki tanıdığı devreye sokmak kalıyor en son aşamada.
125 € ne aldığınızı merak ettim.

Benim de aliexpress takıldı.
  • 20 Dolar depo
  • Odino ücreti
  • Gümrük müşaviri
4000₺ falan masraf çıkıyor.
İşin sonunda takıldıktan sonra ulaşıp bunu çözüme kavuşturup, ürünü alabiliyor muyuz çünkü 125€ para verdim, 4k daha veririm en azından 4k çöp olmasın ve geçmiş olsun. (5 iş günü bekleyin belgeleri sunduktan sonra dedi fedex cevap bekliyorum)

@maraushi

Son düzenleme:
İşin sonunda takıldıktan sonra ulaşıp bunu çözüme kavuşturup, ürünü alabiliyor muyuz çünkü 125€ para verdim, 4k daha veririm en azından 4k çöp olmasın ve geçmiş olsun. (5 iş günü bekleyin belgeleri sunduktan sonra dedi fedex cevap bekliyorum)

@maraushi
O ücretleri ve gümrük müşaviri tutarsanız alabilirsiniz evet. FedEx hakkında tam bilgim yok AliExpress Sinotrans ile çalışıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı