Feel Hurricane 1 kasa işimi görür mü?

• Konuyu başlatan BKY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 3B

BKY

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, size bir sorum olacak. Feel hurricane 1 kasaya sahibiyim, laptopum bozulunca bende bir masaüstü toplama kararı aldım. Bu bileşenleri feel kasamda idare edebilir miyim? yada edebilmek için ne yapmam gerekir en azından kasa alabilecek konuma gelene kadar. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

upload_2015-2-4_22-15-47.png

Yani ekran karti kurtarir ama anakart uymasi önemli diyorsun. Peki eski anakartim p5kpl asus bu bilgi ile uyup uymadigi hakkinda bir sonuca ulaşabilir miyiz?

@goodtofell teşekkür ederim cevabınız için.

@Holymong suan kasanın yanında değilim malesef ama o zamanda çift slot kaplayan extra güç tüketen bir ati ekran kartım vardı modelini falan hiç hatırlamıyorum malesef. olmadı bi psu alıcaz ne yapalım.

Resmini atmana gerek yok buldum, popüler bir kasa sanırım. O bileşenleri alıp kullanabilirsin sıkıntı olmaz.

@dkmn Ölçülerini bulamadım baya eski bir kasa zamanında iyi para vermiştim :D

@Holymong Evet bir zamanların oğlum bu ne dedirten kasalarındandı, benim korkum aslında, yeterli hava sirkülasyonu sağlayabilir miyim bu kasayla? Tabi bide ekran kartı sığar mı?

Ekran kartı sığacaktır ona şüpheniz olması aşırı büyük bir kart değil GTX 970 Anakart genişliği kadar boyu vardır anca.

Hava sirkülasyonu sağlanabilir ön tarafta kocaman fan var arkada da 1 tane olursa herkes için yeterli bir çözüm zaten.

Geri
Yukarı