Fenerbahçe-Spartak Trnava maçı ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?

Makaleler
15
Merhaba.

Bildiğiniz üzere Fenerbahçe bugün sahasında Spartak Trnava takımını konuk edecek.
Grupta çıkmak için kader maçı niteliğinde bir maç oynayacağız.

Düşüncelerinizi merak ediyorum.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
FB ilk maçta biraz zorlanmıştı zira Spartak kapalı oynayan bir takım. Ancak FB'nin oyunu GS'nin oyununa ek olarak kapalı oyunu da açabiliyor. Şu anda sakatlıklar takıma tam oturmadı.

Bir Beşiktaşlı olarak FB'ye başarılar dilerim.

Son düzenleme:
FB ilk maçta biraz zorlanmıştı zira Spartak kapalı oynayan bir takım. Ancak FB'n oyunu GS'nin oyununa ek olarak kapalı oyunu da açabiliyor. Şu anda sakatlıklar takıma tam oturmadı.

Bir Beşiktaşlı olarak FB'ye başarılar dilerim.
Teşekkürler hocam🙂 Bugün tüm Türkiyenin desteğine ihtiyacımız var, desteğinizi esirgemeyin.

5 maçta 1 puan alan takıma evimizde yenilemeyiz hocam. Mutlak galibiyet gerekli, eksiğimiz de becao harici yok. Ludo berabere kalırsa bizim için harika olur lider çıkarız. Seyir zevki yüksek bir maç olur inşallah.
Hocam şahsen yeneceğimizi düşünüyorum ancak ne olursa olsun dikkatli oynamak zorundayız.
Ludo kaybeder diye düşünüyorum ama berabere kalması bizler için çok daha iyi olacak.

Merhaba.

Bildiğiniz üzere Fenerbahçe bugün sahasında Spartak Trnava takımını konuk edecek.
Grupta çıkmak için kader maçı niteliğinde bir maç oynayacağız.

Düşüncelerinizi merak ediyorum.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Bu maç için rotasyon kullanılmayacak neredeyse. Evimizde mutlak galibiyet alırız inşallah.

Teşekkürler hocam🙂 Bugün tüm Türkiyenin desteğine ihtiyacımız var, desteğinizi esirgemeyin.

Hocam şahsen yeneceğimizi düşünüyorum ancak ne olursa olsun dikkatli oynamak zorundayız.
Ludo kaybeder diye düşünüyorum ama berabere kalması bizler için çok daha iyi olacak.
FB'nin Konferans Ligi'nde tehlikeli rakipleri Club Brugge ve Aston Villa. FB sakatlık veya ceza sorunu yaşamazsa en kötü ihtimalle çeyrek final görür diye tahmin ediyorum.

Fred geldi takım oturdu. Kazanacağımızdan eminim de ludogorets’e guvenmiyorum. Lider çıkmak her zaman avantajdır.
Hocam Ludogorets bende de büyük soru işaretleri yaratıyor.
Değişik bir maç olacak, sonucunu bekleyeceğiz.

Bugün bizim günümüz, gerekeni yapacağız 💛 💙

FB'nin Konferans Ligi'nde tehlikeli rakipleri Club Brugge ve Aston Villa. FB sakatlık veya ceza sorunu yaşamazsa en kötü ihtimalle çeyrek final görür diye tahmin ediyorum.
Hayırlısı hocam 🫡

Yeni konular

Geri
Yukarı