Çözüldü FH4 kadranı km/h yapılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Merhabalar, uzun zamandır oynuyorum FH4'ü fakat merak ettiğim şey şu: Şimdi ben mph cinsinden hiç sevmiyorum aldığım bazı araçlar içeriden mph çıkıyor. Ben bunları km/h yapabilir miyim? Örneğin Audi R8 V10 Plus.

1645881447450.jpeg

Çözüm
Evet hocam. Ayarları metric olarak değiştirin. Zaten öyle gözüküyor. Aracın kendi içi ise bildiğim kadarıyla olmuyor.
Evet hocam. Ayarları metric olarak değiştirin. Zaten öyle gözüküyor. Aracın kendi içi ise bildiğim kadarıyla olmuyor.

Çözüm

Anladım hocam aracın kendi içi önemliydi benim için teşekkürler.
Çünkü içeriden sürmeyi çok daha seviyorum neyse biraz dışarıdan sürelim.

Aracın kendi içindeki metrik değer değiştirilemiyor. Bazılarında KM/H bazılarında MP/H olarak ayarlı araç içi sayaçlarda. Bunu değiştirme opsiyonu koymamışlar maalesef. Küçük bir ayrıntı ancak olsa fena olmazdı, FH5'e eklenmesi gerektiğini düşündüğüm bir özellik. Ticket atayım hatta şimdi bununla ilgili, belki değerlendirirler.

Aracın kendi içindeki metrik değer değiştirilemiyor. Bazılarında KM/H bazılarında MP/H olarak ayarlı araç içi sayaçlarda. Bunu değiştirme opsiyonu koymamışlar maalesef. Küçük bir ayrıntı ancak olsa fena olmazdı, FH5'e eklenmesi gerektiğini düşündüğüm bir özellik. Ticket atayım hatta şimdi bununla ilgili, belki değerlendirirler.
FH5`de de mi yok yapmayın be hocam, bence kesinlikle olmalıydı benim gibi içeriden sürenler için bence çok önemli.

FH5`de de mi yok yapmayın be hocam, bence kesinlikle olmalıydı benim gibi içeriden sürenler için bence çok önemli.
FH5'de şu an interior view acayıp buglu, hiç keyif vermiyor. Aşırı parlak oluyor yol, düzeltmelerini umuyoruz. Önünü zor görüyorsun direksiyon kamerasında o derece parlak oluyor çoğu zaman. Bu sebeple FH5'de çoğunlukla dıştan sürmeyi tercih ediyorum.

Geri
Yukarı