Çözüm FİFA 17 DEMO Çift Çekirdekli İşlemcide açılmama sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FrooZeeN

Hectopat
Daha fazla  
Eğer oyunun launcherını açtıktan sonra oyna butonuna bastığınız halde oyun açılmıyor ancak görev yöneticisinin ayrıntılar bölümünde açık gözüküyorsa yapmanız gereken şu;

+MEGA linkinden bu 3 dosyayı indirin.
+indirdiğiniz dosyaları FİFA 17'nin dosya konumuna atın.
+Extreme_Injector_v3.exe adlı dosyayı kopyalayıp masaüstüne atın. (diğer Extreme_Injector_v3.exe içinde kalacak.)
+Masaüstündeki Extreme_Injector_v3.exe çalıştırın.
+Process Name bölümüne fifa17_demo.exe yazın.
+Add DLL butonuna tıklayın ve FİFA 17 dosya konumundaki dualcore.dll dosyasına tıklayıp aç butonuna tıklayın.
+Settings butonuna tıklayıp auto injecti aktif edin.
+Daha sonra Extreme_Injector_v3.exe i kapatmadan FİFA 17'yi açın.
+Fifa 17 launcherı açıldıktan sonra masaüstündeki Extreme_Injector_v3.exe çalıştırın.
+Ardından ''Oyna'' butonuna basıp oyununuzu oynayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
abi bunları yaptım oyun açıldı.ama sonra bu ekranda kalıyor saatlaerce bekledim olmadı bu ekranda kaldı
ZY9Gao.png

hocam merhaba . fifada demoda değilde normalde bu sorunla karşılaşıyorum . fifa17_demo.exe diye girdiğimiz yere fifa17.exe olarak girdiğimde bi sonuç alamıyorum başka yapabileceğim bişey varmı saygılar...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı