Fifa 2015 0xc000007B Hatası

• Konuyu başlatan burak01020
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B
B

burak01020

Ziyaretçi
Marhaba arkadaşlar, geçen korsan oyun indirmiştim gene bu hatayı vermişti, bu sefer orjinal oyundada aynı hatayı alıyorum. Cevaplarınızı bekliyorum.

rQ8rkV.png

Sorunum devam ediyor. @MF

Sorunum devam ediyor. @Mikail Fidan

Arkadaşlar yardım edecek yokmu ?

Şu an pc başında değilim ancak sana kısaca yapman gerekenleri anlatacağım. Bu hatanın bir çok nedeni olabiliyor. Öncelikli olarak dll eksiği, oyunun kurulu olduğu dizinden yönetici olarak aç veya başka bir açma opsiyonu varsa onu kullan dll hatası verip vermediğine bak. Eğer dll eksiğin yoksa sorunun nedeni oyun dosyalarının system32 ile uyumlu olması ve bu dll dosyalarının syswow64 içerisinde olmasının gerekmesidir. Bunun için çeşitli çözümler internette var. Eğer sorun bu da değilse Microsoft c++ kütüphanende eksik olabilir. Pc'nde cc cleaner veya benzer bir şey varsa oradan bakabilirsin . O eksiği Microsoft un sitesinden orijinal olarak indirebilirsin. Yada hepsini toplu olarak rarlıyıp indirme imkanı veren sitelerde var. Tabi bi virüs taraması yapmayı unutma. Eğer sıkıntı Buda değilse directxini güncelle, driverını güncelle. Yine çözülmezse internette çözüm ara ve dua et. Iyi günler! Sorununun çözülmesi dileğiyle ...

Nasıl çözdün yazarsan sevinirim kardeşim. Arkadaş havalı havalı dwı raporu alıyoruz yazmış(!) kusura bakmayın ama aylar önce dwı raporuma kimse yazmadı. Sorununu çözememiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz çıkıştım kusura bakmayın! Ben dwı raporu alıp konu açmıştım aylar önce kimse yardımcı olmadı, cevap yazmadı. Çok uğtsşmıştım aklıma gelince biraz gerginleştim. Iyi forumlar!

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı