Oyun FIFA 23 alınır mı?

BahadirKaya90

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Elimde FIFA 19 ve FIFA 22 var.

Şu an FIFA 2023 loyalty Edition 210 TL görünüyor.

FIFA 2022'yi satın almıştım geçen yıl ama savunma mekaniğini hiç beğenmediğim için hiç oynamadım ve öylece boşuna para vermiş oldum FIFA 19'a devam etmiştim. Yaz dönemi geliyor boş vaktim çok olacak. Yamalarla uğraşıp FIFA 19'u güncelleyim dedim sonrasında bir 2023'e bakayım dedim. Bu zamana kadar ki en iyi FIFA diyenler var. Oyun nasıl? Satın almaya değer mi? İlk 10 saat iade garantisi de varmış galiba. Beğenmezsem iade edebilirim diye düşündüm. Galatasaray kadro ratingleri falan nasıl ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla dayanamadım aldım 210 TL'ye verdi elimde FİFA 2022 olduğu için.

Şu an indiriyor 1.5 saat indirme süresi diyor.

Biraz kurcalayim beğenmezsem iade edip FIFA 19 ile yama falan devam ederim.

PC'de C diski dolu olduğu için mecbur D'ye yüklüyorum. C diski SSD, D diski HDD. Oyun oynanış performansi açısından fark yaratır mı?

Steam : 2 haftayı geçmeyecek ve 120 dakika (2 saat) geçmezseniz bu şartlar içinde iade edebilirsiniz.
Origin üzerinden satın aldım. Steam'da 700 TL.

Hocam arkadaş etiketlemiş fikrimi belirtmem için. Bana kalırsa FIFA 22'nin bot mekanikleri FIFA 23'ten daha iyi. Fakat oynanış açısından FIFA 23 elbette diğer FIFA oyunlarını (PES'de dahil olmak üzere) geride bırakabilir. Ultimate Team oynayacaksan felaket bir mentalite istiyor maalesef. Saçmalıklarla dolu olabiliyor bazen. Aynı zamanda Ultimate Team sadece beceri değil aynı zamanda oyuncu kalitesi gerektirdiği için P2W olduğunu düşünüyorum. Hatta düşünüyorum demek saçma direkt öyle olduğundan eminim. Açıkçası herkesin oyun zevki farklıdır, bu yüzden oyunu alıp denemen senin için daha iyi olacaktır.

Bu arada Galatasaray'ın reytingleri güncel olarak sürekli değişiyor. Oyun kadroyu ve oyuncuları sürekli güncel tutuyor ama reytingleri en yüksek olan Süper Lig takımıydı en son.

Hocam arkadaş etiketlemiş fikrimi belirtmem için. Bana kalırsa FIFA 22'nin bot mekanikleri FIFA 23'ten daha iyi. Fakat oynanış açısından FIFA 23 elbette diğer FIFA oyunlarını (PES'de dahil olmak üzere) geride bırakabilir. Ultimate Team oynayacaksan felaket bir mentalite istiyor maalesef. Saçmalıklarla dolu olabiliyor bazen. Aynı zamanda Ultimate Team sadece beceri değil aynı zamanda oyuncu kalitesi gerektirdiği için P2W olduğunu düşünüyorum. Hatta düşünüyorum demek saçma direkt öyle olduğundan eminim. Açıkçası herkesin oyun zevki farklıdır, bu yüzden oyunu alıp denemen senin için daha iyi olacaktır.

Bu arada Galatasaray'ın reytingleri güncel olarak sürekli değişiyor. Oyun kadroyu ve oyuncuları sürekli güncel tutuyor ama reytingleri en yüksek olan Süper Lig takımıydı en son.
Eyvallah hocam. İndirdim kurulum tamamlandi şimdi bir deneyeceğim.

Ben offline takılıyorum genelde. Ultimate Team oynamıyorum. Fifa 19'dan iyi midir size göre? Ben FİFA 19'u dan sonrakileri bir türlü beğenemedim nedendir bilmiyorum.

Bakalım bu nasıl çıkacak.

Eyvallah hocam. İndirdim kurulum tamamlandi şimdi bir deneyeceğim.

Ben offline takılıyorum genelde. Ultimate Team oynamıyorum. FIFA 19'dan iyi midir size göre? Ben FIFA 19'udan sonrakileri bir türlü beğenemedim nedendir bilmiyorum.

Bakalım bu nasıl çıkacak.

Kesinlikle daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ama tabii dediğim gibi her insanın oyun zevki ayrıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı