Oyun FIFA 23 başlama ekranında kalıyor

egocrush

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'den FIFA 23 aldım EA üzerinden açıyorum. Giriş ekranında donuyor. Ana menüye geçmiyor, Shift + F1 falan da çalışmıyor. Sistemim minimum gereksinimlerin de altında ama aynı sistemle RDR2, Detroit vs oynayabiliyorum. Tüm çözümlere baktım denedim olmuyor. Birçok kişi yaşamış bu sorunu, çözebilen var mı sonunda? Yoksa kaldıracağım kütüphaneden.

Arkadaşlar Steam'den FIFA 23 aldım EA üzerinden açıyorum. Giriş ekranında donuyor. Ana menüye geçmiyor, Shift + F1 falan da çalışmıyor. Sistemim minimum gereksinimlerin de altında ama aynı sistemle RDR2, Detroit vs oynayabiliyorum. Tüm çözümlere baktım denedim olmuyor. Birçok kişi yaşamış bu sorunu, çözebilen var mı sonunda? Yoksa kaldıracağım kütüphaneden.
HDD mi kullanıyorsun? Donuyor mu yükleme ekranında mı kalıyor?

HDD evet. Oyun açılıyor, yükleme ekranında kalıyor. Ana menüye geçmesi için bir süre bekliyorum ama geçmiyor. Hata falan da vermiyor öylece kalıyor o ekranda.
SSD öneririm. Yüksek ihtimal çözülecektir sorununuz.

Basit yöntem. Sence bunu kaç kez yapmışımdır? İşe yaramıyor.

Aradaki fark nedir peki? İlk defa sizden duydum bu öneriyi. Laptop için geçiş mümkün değil gibi.
Hocam sorun yüksek ihtimal çözülür gibi geliyor bana. HDD'ler çok eskidi artık. Bu yıl geçen yıl çıkmış oyunları artık HDD ile oynamak imkansız gibi doku yüklemelenirken sürekli anlık drop yiyorsunuz. Hiç yoksa 240GB bir tane takın.

Hocam sorun yüksek ihtimal çözülür gibi geliyor bana. HDD'ler çok eskidi artık. Bu yıl geçen yıl çıkmış oyunları artık HDD ile oynamak imkansız gibi doku yüklemelenirken sürekli anlık drop yiyorsunuz. Hiç yoksa 240GB bir tane takın.
Anladım. Düşük ayarda da olsa denemek istemiştim FIFA'yı. Diğer oyunları oynadığım için sorun olmaz sandım. Yeni PC toplayana kadar rafa kaldırayım en iyisi. Teşekkür ettim hocam

Geri
Yukarı