FIFA 23 için sistem yükseltme önerisi

TerimistBirisi

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i3-2120 CPU 8GB Ram NVIDIA GeForce GT 630
Meslek
Öğrenci
Benim normalde Xbox'ta var FIFA 23'üm ama şu mellivora patch denen olayı oynamayı çok istediğimden anlık gazla bilgisayara yükledim. 8 GB RAM, i3 2. nesil, GT 630 var. Oyunu açmaya çalışınca zaten direkt kapanıyor bilgisayar. Bayramda yaklaşıyor zaten şöyle kasmadan en düşük grafiklerle FIFA 23 oynatacak 2. ekran kartı falan almak istiyorum da ne almalıyım?

Benim normalde Xbox'ta var FIFA 23'üm ama şu mellivora patch denen olayı oynamayı çok istediğimden anlık gazla bilgisayara yükledim. 8 GB RAM, i3 2. nesil, GT 630 var. Oyunu açmaya çalışınca zaten direkt kapanıyor bilgisayar. Bayramda yaklaşıyor zaten şöyle kasmadan en düşük grafiklerle FIFA 23 oynatacak 2. ekran kartı falan almak istiyorum da ne almalıyım?

Sarı sitede 2000 liraya GTX 1650 ekran kartı var yüksek grafik 1080P'de 65-80 arası oynarsınız ama işlemci ve RAM yükseltmeside gerekli.

RAM'i +8 yapın işlemci belki kurtarır 16 GB RAM, GTX 1650 ve i3 2. nesil ile bir deneyin.

Son düzenleme:
Sarı sitede 2000 liraya GTX 1650 ekran kartı var Low grafik 1080P'de 65-80 arası oynarsınız ama işlemci ve RAM yükseltmeside gerekli.

RAM'i +8 yapın işlemci belki kurtarır 16 GB RAM, GTX 1650 ve i3 2. nesil ile bir deneyin.

Teşekkürler yani bir 2500 liraya halledebilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı